Tylko koni żal

Szanowni czytelnicy naszego bloga . Dzieją się rzeczy wiekopomne. Oto nasza nowa przewodnia siła narodu pochyliła się troskliwie nad stanem powietrza w wielkich miastach. Pochylenie to dla człowieka myślącego ciut inaczej ma jasną przyczynę,ale zanim ją przedstawię napiszę w czym rzecz.Otóż władzunia nasza kochana uznała, że samochody którymi jeździ doświadczająca cudów byłego premiera, a obecnie prezydenta Europy donalda t (celowo z malej litery) kopcą i zanieczyszczają powietrze, w związku z czym rozważa się zakaz wstępu aut w podeszłym wieku do centrów miast. Jak zwykle w Polsce ludzie nie docenili tej inicjatywy i zaczęły się labidzenia, w związku z czym pragnę Ci narodzie wytłumaczyć co i jak ,abyś już z poczuciem szczęścia niezmierzonego do centrum swojego miasta podreptał na piechotę. Uwaga tłumaczę.

Jak wiadomo wszem i wobec mało, że większość narodu na złość władzuni pomyka rzęchami 10letnimi, a i starsze nie należą do rzadkości,władza nasza kochana musi się wstydzić przed zagranicznymi gośćmi ,że na zielonej wyspie pośrodku czerwonego morza kryzysu jeździmy rzęchami w które pierdział Hans,Jean,Paolo albo inny Kasai, a jak już je zapierdział ,że wytrzymać nie mógł, to sprzedał obrotnemu Polakowi ,a ten już na naszym rynku pchnął je dalej.Poza tym jak wiadomo elektorat PO to młodzi wykształceni z wielkich miast, więc trzeba dbać żeby im spalinki na mózgi nie padły, bo jeszcze się zboczą na stronę prezesa i wtedy dopiero będzie. Jeśli my biedaki nie wjedziemy do centrów to rząd będzie radosny, TVN pokaże zdjęcia nówek nierdzewek tzw udaczników, a tzw lemingi do usranej śmierci będą głosować na bronka, doktor ewę i cała resztę towarzystwa.Ot i wszyscy zadowoleni

.W celu osiągnięcia jeszcze lepszego efektu jak zawsze życzliwi (wrrr) twórcy bloga „Nasza Prawda” proponują jeszcze dalej idące zmiany.

Ustanowić należy Polskę strefą wolną od ruchu samochodowego i wtedy niech każdy orze czym może. Do łask powrócą dyliżanse i dorożki a dla biedniejszych zostanie podróżowanie w qnia na oklep,albo po młodzieżowemu mówiąc pomykanie na lacza. Zobacz narodzie ile będzie korzyści. Turystyka nam się rozwinie niebotycznie ,bo w 21 wieku w środku Europy zobaczyć średniowiecza to tylko głupi by nie chciał. Polacy przestali by chorować, bo na Qniu czy bez qunia ruchu by zażywali i świeżego powietrza ile wlezie. Jakby nie chorowali to nfz miałby wreszcie kasę i arłukowicz miałby na podwyżki dla lekarzy, do tego jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zniknęły by kolejki do specjalistów, bo po …uja zdrowemu specjalista.Zus też by odetchnął, bo od tego zdrowia to byśmy po 200 lat żyli ,a do 199 byśmy mogli tyrać.Jakbyśmy doświadczyli tylu korzyści, to już nikt nigdy nie zawracałby sobie głowy prezesem i innymi . Wpisało by się w konstytucję że PO ma rządzić wiecznie, a komu się nie podoba to niech wy…wiadomo.Ktoś powie że koń by się uśmiał? A ja Wam powiem że koniom w tym wszystkim do śmiechu najmniej.

Darz bór