Strachy na Lachy

Dla przypomnienia tym, którzy uważają polskość za nienormalność, „Lachy” dawniej mówiono na Polaków. A czym to się nas Lachów straszy?

Martin Schulz

Otóż unijny kacyk niejaki pan Niemiec Schulz (przewodniczący PE) w telewizyjnym wywiadzie ostro skrytykował polskiego ministra ds. europejskich Konrada Szymańskiego za jego wypowiedź o uchodźcach po atakach terrorystycznych w Paryżu. Stwierdził, że Polska jest wielkim beneficjentem zasady europejskiej solidarności – Kiedy Polska czuje się zagrożona przez Rosję i domaga się więcej broni, żołnierzy i funduszów, Europa jest solidarna – mówił. Dalej wymienił przykład sankcji wobec Rosji, których domagała się również Polska. Schulz nawiązał też do wysokich dotacji unijnych, jakie płyną do kraju. – Gdy Polska mówi, że jej gospodarka potrzebuje do dalszego rozwoju europejskich funduszy, to te fundusze dalej do Polski płyną – powiedział polityk SPD w niemieckiej telewizji. – Ale w takiej sytuacji nie można nagle przyjść i powiedzieć, że uchodźcy to tylko problem Niemców i nie ma się z tym nic wspólnego. Szerokim echem odbiła się też odpowiedź Mańka Błaszczaka, który stwierdził że Niemce są bezczelne i wypomniał im zniszczenie Warszawy i takie tam.

Jakkolwiek do PIS nam daleko to w kwestii ściągania nam na głowy potencjalnych terrorystów, będziemy rękami i nogami wspierać przeciwników przyjmowania uchodźców. W tej sprawie musimy trzymać się razem i współpracować ponad najgłębszymi podziałami.

A co do wypowiedzi pana Niemca Schulza to nasz komentarz jest taki:

Panie Schulzu nie strasz nie strasz, bo się zesrasz. Weź sobie te swoje dopłaty, wraz z nimi zabierz też limity produkcyjne. Skończy się marnowanie ton żarcia, tylko dlatego, że Polak nie może go sprzedać, bo musi je sprzedać Francuz czy inny Szkop. Znacjonalizuje się Wasze fabryki ,wprowadzi jebitne cła na wasz chłam i na rzęchy po dziadku z wermachtu, co to jak sprzedawał to płakał, odzyskamy nasz przemysł, co spowoduje że będziemy robić własne rzeczy. Będzie praca i płaca skończy się podcieranie dup starym hitlerowcom. Otworzymy się gospodarczo na wschód. Będziemy se palić, naszym zasiarczonym węglem i uj wam będzie do tego. Wprowadzimy zasadę zrównoważonego budżetu, osądzimy POPISOWYCH zdrajców.(przemyciłem program ruchu który chcemy stworzyć, komu się podoba zapraszamy do przyłączenia się. Kukiz potrafił ,czemu my nie możemy?) Wreszcie Polska znów będzie Polską ,a nie przydupasem Merkel i „opalonego”. Ten kraj i naród tysiąc lat przetrwał bez Waszych dopłat. Przetrwał też bez Waszych żołnierzy ,a kilkanaście razy już w naszej historii bywało, że musiał trwać wbrew nim. Zdarzało się ,że trwał w tak dobrym zdrowiu ,iż ratował wam Wasze „cywilizowane” dupy przed muzułmańską dziczą i rozlewem komunizmu, a Wy teraz śmiecie nas pouczać? To że bronicie nas przed Rosją to jest jakaś łaska z Waszej strony? Śmiesz nas między wierszami straszyć, że jak nie przyjmiemy terrorystów to Wy nas nie będziecie bronić? A kim wy nas chcecie bronić? Muslinami i chłoptasiami o miękkich ruchach? Dziękujemy, obejdzie się. Tylko przypominam Wam, że jesteśmy w NATO, a więc przynajmniej teoretycznie obrona naszego terytorium to Wasz zasrany obowiązek a nie wielka łaska i powód do szantażu. Polacy nie chcą u siebie bomb, pasów szachida i rozlewu krwi których mogą doświadczyć tylko dlatego, że Wam się chce bredzić o solidarności. Jak się Wam nie podoba to WON. Dawaliśmy radę tysiąc lat ,damy i teraz.

Twórcy bloga „Nasza prawda” i ruch obywatelski, który próbują stworzyć opowiadają się przeciwko ściąganiu do Polski terrorystycznej zarazy. Jeśli będzie trzeba, poprzemy w tej sprawie nawet PIS (nie piszę POPIS bo na PO w tej sprawie nie ma co liczyć)

Nadszedł czas żeby wstać z kolan i nie bać się że nam zabiorą to czy tamto. W stosunku do tego co „dają” i tak zabrali nam już kilkanaście razy tyle. Myślę, że Pan Kukiz którego popieraliśmy i nadal popieramy nie obrazi się jak napiszemy: POTRAFISZ POLSKO!!!!

1 Komentarz

  1. Od siebie dodam apel do PiS-u. Określcie się w końcu jednoznacznie co do kwestii przyjęcia imigrantów, na których Kopacz się zgodziła. Nie może być dalej tak, że Macierewicz czy Szymański mówią jedno a Waszczykowski coś zupełnie odwrotnego.