Referendum głupcze!

25.01.2016r

Ten tekst kieruję z apelem do tych, co to na Kukizowych forach optują za PiS ,ale oczywiście głosowali na Kukiza odkąd się urodził i będą na niego głosować jeszcze pięć lat po jego śmierci (przynajmniej tak odpisują na to, jak ktoś im wypali prawdę w oczy i napisze, że to zwykłe pisowskie czarne owce).

Ale zostawmy uszczypliwości. Sprawa jest poważna i należy tutaj porozumieć się i wspierać ponad podziałami. Chodzi mianowicie o imigrantów i jak najbardziej słuszną propozycję Kukiz’15 ,aby zrobić w tej sprawie referendum. Zamiast zwalać wszystko na PO ,co psu na budę się zda trzeba działać ,a referendum jest do tego działania odpowiednim narzędziem. Uważam że warto je przeprowadzić. Nie zgadzam się z tymi, którzy marudzą że Polacy na referendum nie pójdą ,że szkoda pieniędzy i inne takie.

Imigranci

Otóż Polacy na referendum pójdą. Jedni pójdą, bo się po ludzku boją ,inni pójdą bo kazał prezes ,a jeszcze inni pójdą na złość tym co im prezes kazał. Poza tym jak już przejęliście te media ,to choć raz możecie je wykorzystać w słusznej sprawie i zachęcić za pomocą odpowiednie kampanii do udziału w tym referendum. Do tego można połączyć przyjemne z pożytecznym i obok pytania o to czy wpuszczać do Polski zamachowców ,można dodać pytanie na temat sławetnej ustawy 1066.

Fakt ,takie referendum będzie kosztować ,ale nie chodzi tu o powtórzenie bronkowego picu na wodę ,w postaci referendum o JOW, a o wypowiedź obywateli na temat ich żywotnych interesów ,bo to oni będą ponosić konsekwencje ewentualnych zamachów. Nie pan prezes otoczony hałastrą ochroniarzy ,nie pan prezydent i pani premier chronieni przez BOR ,tylko właśnie oni. Bo to oni są najłatwiejszym celem. Czy warto w imię marnych  - biorąc pod uwagę miliardy wywalane w błoto – 100 milionów złotych ,brać na swoje sumienia krew Polaków?

Co daje referendum i jego korzystny (jestem w 100 % pewien) wynik?

Dajemy rządowi potężny argument do wycofania się ze zobowiązań, jakie poczyniła kopaczka ,i potężny kapitał do tego ,aby PIS we własnym imieniu takich zobowiązań podejmować nie musiał. Unia nie może zlekceważyć głosu rządu, wspartego głosami milionów obywateli ,wszak jak nam to się oznajmia, Unia stoi na straży demokracji w krajach członkowskich, dopłaty zabiera jak kto demokrację narusza, i procedury wdraża…. Przy okazji ucieramy im nosa, bo jakim cudem w niedemokratycznej Polsce mogłoby się odbyć referendum. Żeby referendum jeszcze uatrakcyjnić, można zapytać obywateli o wiek emerytalny (ktoś tu Polakom coś obiecał przypominam)

Według najnowszego sondażu przeprowadzonego na zlecenie „Super Ekspresu”: Na pytanie „Czy Twoim zdaniem powinniśmy przyjmować uchodźców do Polski”, twierdząco odpowiedziało zaledwie 17 proc. pytanych. Natomiast aż 67,5 procent opowiedziało się przeciwko przyjmowaniu cudzoziemców, a 15,5 % nie ma zdania na ten temat (źródło: „SE”).

Teraz czego dotyczy mój apel.

Ponieważ nie głoszę prawd objawionych przez prezesa ,a nawet z nimi polemizuję (taki już ze mnie żyd ,ruski szpion i cyklista, nic Wam na to nie poradzę), nie mam wstępu na fora pisowskie. Mało tego, nawet jak już jakimś cudem się przedrę przez gęste sito selekcjonerów ,to po pierwszym poście jestem wywalany, bo Pisiorki bronią wolności słowa (zwłaszcza jak Pisiorków skądś wywalają ,jak oni wywalają innych to już jest ok). W związku z tym proszę ,abyście udostępnili na Waszych forach ten artykuł. Mam nadzieję że jeśli uda się przekonać Was to Wam z kolei uda się przekonać tych, którzy są władni w tej sprawie decydować. Skorzysta na tym Polska i Polacy. Naszych bandytów nam wystarczy nie potrzebujemy ściągać nowych!