Po co Panu Bogu dwa miliardy złotych rocznie?

Skąd takie pytanie? Ano stąd, że skutkiem zawarcia przez Polskę konkordatu i wiernopoddańczej polityki państwa polskiego ,lekką rąsią na watykańskie państwo w państwie z naszych pieniędzy przeznacza się blisko dwa miliardy złotych rocznie.

Zaraz pojawią się tu zarzuty że pisząc o tym, że atakuję Pana Boga, więc pytam bogobojnych obrońców kościółka prześladowanego tym, iż co niektórzy nie chcą sypać nań gradu kasy w zamian za damski ch…j :

Czy Pan Bóg choruje? Czy w niebie są niedożywione dzieci? Czy Panu Bogu grozi że lada chwila zaatakują go ruskie? Czy Pan Bóg i anioły jego są bezrobotne? Czy w niebie brakuje na emerytury?

Jeśli na większość tych pytań odpowiecie „NIE” to logicznym jest, że przyznacie iż majestat Waszego Boga pozostał nienaruszony, bo nie Jemu te pieniądze potrzebne tylko armii brzuchatych pedofilów. Te dwa miliardy państwo polskie lekką rąsią wyrzuca w błoto podczas gdy: służba zdrowia leży (gdyby przeznaczyć na nią kwotę, którą oddaliśmy księżulkom w ramach konkordatu to może wreszcie leczyliby nas” dobrze zarabiający lekarze i pielęgniarki”) , kiedy pół miliona dzieci jest w Polsce głodnych lub niedożywionych (za takie jedne dwa miliardy ileż by to było obiadów), armia zbiera odpady po armii niemieckiej za symboliczna złotówkę (nie znam sie na wojsku ale jakby tak policzył ile kasy przez te wszystkie lata kościółek przeżarł to na porządny czołg lub okręt podwodny by się uzbierało), Kiedy przy dwucyfrowym mimo emigracji bezrobociu 86% bezrobotnych nie ma prawa do zasiłku (podobno Polska jest biednym krajem, którego na zasiłki nie stać, Stać Polskę za to na ośmiorniczki dla urzędników państwa i miliardy dla urzędników pana Boga, czyli większych pasozytów niż większość bezrobotnych), kiedy musimy tyrać prawie do śmierci a kasę z OFE zabrał nam król Europy mówiąc ze musi bo na emerytury dla naszych ojców mu zabraknie. Na ojców duchowych jakoś co roku nikomu nie brakuje

Kościół od Boga (i Chrystusa którego nauki niby głosi) odszedł bardzo dawno temu zmieniając na własną modłę dekalog, umieszczając Biblię! na indeksie ksiąg zakazanych ,popierając bandytę Hitlera (Pius XII) Chrystus powiedział: „Gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich” (Mt 18, 20). Czy jest gdzieś w piśmie świętym ustęp, ze ci dwaj lub trzej maja się spotykać w ociekającej złotem np (Licheń) świątyni? Nie ma ,więc proszę mi nie imputować że pisząc o finansowaniu kościoła ,czy też szerzej rzecz ujmując rozdziale kościoła od państwa atakuję Boga

Licheń