Panowie życia i śmierci część II

Autor: Bogusław Maśliński, 2015-07-14

Śmierć finansowa.

Zazwyczaj mówiąc śmierci finansowa to wyłącznie chcemy wierzyć że padła firma , ogłoszono bankructwo. Lecz finanse to także być albo nie być, to także tajna broń przeciwko społeczeństwu. Tzw. upadłość szpitala. To śmierci z braku dostępu do pomocy medycznej. W 1989r obiecywano krótki okres przejściowy i Polska mlekiem i miodem płynąca, nic bardzie ogłupiającego, III RP została przejęta przez dzieci komuny KPP.

Po latach trzeźwy myślący poprą moje powiedzenie, po to wygraliśmy żeby przegrać, a ofiary zbrodni. Wielki Korowski slogan „ Kuroniówki’ , zupowe doprowadziły do milionów głodujących dzieci.

Przedstawmy fakty, szokowa Balcerowicza zmiana finansowa doprowadziła do upadku setek tysięcy rodzinnych warsztatów, SB zaczęło przejmować budowaną gospodarkę przez kilka pokoleń.

Rzekomo inwestorzy zagraniczni dostawali i dostają setki milionów ulg. Faszystowskie informacje krzyczą jak dobrze w UE, fakty- Stopa ubóstwa relatywnego w 2014 roku również nie zmieniła się wobec 2013 roku i wyniosła 16,2 proc. (6,2 mln osób) – wynika z badania budżetów gospodarstw domowych, ta statystyka nie obejmuje emigracji zarobkowej liczonej w miliony. Medialne manipulacje :  Tak wygląda polska bieda. Najważniejsze fakty o ubóstwie Polaków

24 czerwca 2015, 06:45 | Aktualizacja: 24.06.2015, 07:12

Zasięg ubóstwa skrajnego wg województw, źródło: GUS musimy pamiętać że temat ubóstwa musi być zgodny z poprawnością polityczną. Przykład – W skrajnej biedzie żyje dziś ponad 2,8 mln Polaków. Z w/w 6,2 mln osób zmalało do 2.8 mil. Pytanie czy o tyle społeczeństwa zostało wymordowanego że tak szybko się zmniejszyła statystyka. Bzdura, cytat: Nowoczesna doktryna wojenna – podbój ekonomiczny

Wielu ludzi nie ma świadomości, że dziś w Europie nie dokonuje się inwazji za pomocą dywizji czołgów i oddziałów wojskowych, ale za pomocą oddziałów bankowych. Dlaczego? Dlatego, że oddział bankowy najmniejszego banku ma większą siłę rażenia, niż oddział wojskowy największej nawet armii. Wieści z frontu Greckiego. Niemcy chcą zdobyczy terytorialnych. Niemiecka kanclerz Angela Merkel, w ostatnich dniach negocjacji z Grecją zdradziła się z swoimi prawdziwymi intencjami. Niemcy zażądały części terytorium Grecji w zamian za długi,  Caryce Europy Angela Merkel nie ma problemów z III RP liżącą jej komunistyczne stopy, jest taka organizacja Syjonistycznych Żydów jak Rząd Świata która stwierdziła , Polskich Słowian na pozostać 16 mil w granicach państwa Polskiego.

Co dzieje się z wyduszonym budżetem z głodującego narodu, cytaty z naprawdę niezależnych stron:

Polska zdecydowała się dofinansować Międzynarodowy Fundusz Walutowy niebagatelną kwotą 8 miliardów dolarów. Czerwiec 09, 2015 instytucji Christine Lagarde podziękowała polskim władzom za wyjątkową hojność,

Czy to nie jest idiotyzm wspierania lichwiarskiego MFW a jednocześnie zaciągać pożyczki płacąc zbrodniczy haracz. 2015 rok to około 297 miliardów złotych, a wydatki – ponad 343 miliardy złotych. Kwotę około 46 miliardów złotych musimy pożyczyć. Obecnie cały podatek dochodowy oddajemy bankom zagranicznym w postaci odsetek. Krzyk o Grecję, już w poprzednim artykułach stwierdzałem że Grecja to zbrodnia tak jak Hiszpana, Portugalia i inne kraje, Polska jest bankrutem, sztuczne, fałszywa tzw. księgowość, i teraz szok Grecja zrujnowana krzyk wielkich tego faszystowskiego świata, Polska improwizacyjnie zieloną wyspą. Chamska obłuda,  IIIRP na tępa wpychana jest w wojnę z Rosją a jednocześnie popiera ( musi) zbrodnie Ukraińskie przy jednoczesnym wielkim poligonem USA, Wermachtu, spójrzmy prawdzie w oczy Najjaśniejsza Rzeczypospolita Polska jest okupowana, sterowana bardziej terrorystycznie niż w czasach Układu Warszawskiego. Towarzystwo żeby zabezpieczyć sobie kasę prowadzi wyprzedaż ostatek majtku cytat: Łatanie dziur- W 2008-2014 władze naszego kraju dokonały wyprzedaży majątku należącego do Skarbu Państwa (m.in. banki, kopalnie czy zakłady produkcyjne) za łączną kwotę 58,615 mld zł. Gdzie ten narodowy majątek cytat: Były wiceszef mazowieckiego NFZ Mirosław J. miał przyjąć prawie dwa miliony złotych łapówki w zamian za podpisanie ugody z jedną z podwarszawskich klinik. Dzięki temu klinika otrzymała ponad 17 mln zł. – podaje Radio ZET. Jednak teraz z ZUS zniknęło 8 miliardów złotych – i nawet sami pracownicy zakładu nie mają pojęcia co się z nimi stało. W 2015 roku znowu przybędzie urzędników. Wydamy na nich o 500 mln zł więcej. By żyło się lepiej! wpis z dnia 2/01/2015 Najwięcej można było zarobić, pracując w Kancelarii Prezydenta RP (średnio 9,4 tys. zł) i Naczelnym Sądzie Administracyjnym (9,2 tys. zł). Wydatki na wynagrodzenia osób zatrudnionych w sferze budżetowej wyniosły 92,9 mld zł w 2013 r. w Polsce odbyło się posiedzenie Izraelskiego Knesetu, odpowiednik polskiego sejmu, bez kłamstw Syjoniści z mordu żydów zrobili biznes pod nazwą Holocałsta , szantażują cały świat, niejednokrotnie pisałem, w skrócie żydzi żydom zgotowali ten los, głodujące narody RP będą za nie swoją zbrodnie.

Schetyna

Najszybsza ścieżka ustawowa i, no właśnie kto głosował ile chleba stracili rdzenni Polacy.

 Bronisław Komorowski podpisał ustawę z dnia 14 marca 2014 r. o zmianie ustawy o kombatantach.

Według szacunków jej beneficjentami będzie ok. 50.000 Żydów. Skutkować to będzie wypłatami dla nich emerytur w kwocie 240.000.000,00 zł rocznie, głosowanie w sejmie Żydom renty

Klub/Koło

Liczba czł.

Głosowało

Za

Przeciw

Wstrzymało się

Nie głosowało

PO

203

196

196

-

-

7

PiS

136

127

126

1

-

9

TR

36

34

34

-

-

2

PSL

33

32

32

-

-

1

SLD

26

24

24

-

-

2

SP

17

16

16

-

-

1

niez.

9

7

6

1

-

2

Źródło: Wyniki indywidualne  http://orka.sejm.gov.pl/Glos7.nsf/nazwa/59_79/$file/glos_59_79.pdf

Jeżeli się ktoś zastanawia czyimi rzecznikami są w sejmie senacie wasi wybrańcy których nazywa się kolaborantami te głosowanie powinno przekonać najgłupszego.

Bogusław Paź- Utrzymujemy ponad 20 000 studentów z Ukrainy, a tymczasem nie ma pieniędzy na utrzymanie mającego wspaniałe tradycje naukowe Instytutu Zachodniego w Poznaniu. Teraz profesor zarabia tam… 1 500 netto. Na same tylko ośmiorniczki, którymi karmią się książęta z rządu Kopacz profesor musi pracować dwa miesiące, a na butelkę wina – prawie cztery.
 P.S. Min. 600 studentów z Ukrainy dostaje od naszego rządu stypendia w postaci wielokrotnej takiej pensji profesorskiej. Żaden polski student nie otrzymuje stypendium tej wielkości.

Wkrótce będziemy płacić Ukrajanie odszkodowania za to że musieli mordować polaków, przyjąć ich na nasz budżet, tak jak w/w NKWD, UB, czy SB którzy po 1956 i w następnych latach uciekli z kraju. Sukces reformatorów to giełda, Bitconowe giełdy w Polsce zablokowane przez banki. „Ze względu na nadużycia”

Jakie machloje finansowe to głowa boli. Dla mniej rozumnych, logicznie ktoś strajkuje to nie ma zysków, gówno prawda, kopalnie strajkowały a w szulerni tzw. giełdzie rosły ich akcje w cenie.

 W kraju nad Wisłą szczują na niezależną Białoruś tam to znęcają się nad narodem, cytat: Białoruś: Nie pracują? To muszą płacić państwu, polskie reżimowe media podniosły by krzyk, lecz mają  usta pełne wody. Kolaboranci opluwają Białoruś, lecz nie napiszą o warunkach wsparcia rodziny. Cytat: Zasiłki na dzieci na Biłorusi w górę. Rośnie liczba obywateli Na Białorusi o ponad 3 procent wzrastają zasiłki na dzieci. Kobieta spodziewająca się dziecka otrzyma już po zgłoszeniu samego faktu ciąży jednorazowy dodatek w wysokości półtora miliona rubli, czyli równowartość około 400 złotych. Gdy dziecko się urodzi, państwo wypłaca rodzinie jednorazowy zasiłek w wysokości niemal 15 milionów rubli, czyli prawie czterech tysięcy złotych. Gdy urodzi się drugie i kolejne dziecko, dodatek wynosi już ponad 20 milionów rubli, czyli około pięciu i pół tysiąca złotych.

Potem przez trzy lata, czyli na okres urlopu macierzyńskiego rodzica, na pierwsze dziecko co miesiąc będzie wypłacany zasiłek w wysokości 35 procent średniej płacy krajowej, na drugie i kolejne dziecko – 40 procent płacy, a na dzieci inwalidów dodatek wyniesie teraz 45 procent średniej płacy. Na Białorusi średnia płaca to obecnie 6 i pół miliona rubli, czyli około półtora tysiąca złotych. 2015-05-02 13:06
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zasilki-na-dzieci-na-bilorusi-w-gore-rosnie,164,0,1782692.html
 

Trzecia RP to jest nadopiekuńcze państwo, urodziny dziecka i 1000 zł na wózek i parę pieluch, Wysokość zasiłku rodzinnego wynosi miesięcznie:

1)  77,00 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia;
2) 106,00 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia;
3) 115,00 zł na dziecko w wieku powyżej 18 roku życia do ukończenia 24 roku życia. Tak wysoki o ile dochód głodujący, idziemy dalej: Fakt: Dlaczego podręczniki od lat są takie drogie?
To jest zły efekt działania układu zamkniętego: producentów, dystrybutorów i urzędników administracji oświatowej działających kosztem rodziców i uczniów, ci wasale zabezpieczyli bezdomność, bezrobocie, śmieciowe umowy, o tym pisali, piszą i pisać będą. Coraz więcej „dzieci ulicy”. Dawne dzieci ulicy to dziś dzieci luźne, dzieci zagrożone, dzieci-śmieci, a także dzieci dworcowe, supermarketów, osiedli; blokersi, galerianki. Jest ich w Polsce aż 400 tysięcy – pisze „Rzeczpospolita”.

A co z hienami finansowymi tzw. pożyczki pod zastaw, ludzie wyrzucani z mieszkań, Tzw. grupy pożyczkowe, te towarzystwo nie podlega kontroli finansowej. Od tamtego czasu co roku ze statystyk ubywa kilkadziesiąt tysięcy osób. Obecnie (dane z końca 2014 r.) świadczenia z KRUS pobiera już tylko 1,2 mln Polaków.
To sukces eliminacji poprzez głód, biedę drożyznę leków, dostęp do specjalisty III RP jest najbardziej skuteczna w zniszczeniu narodu. W III RP mamy marionetkowy wymiar sprawiedliwości, dziennika robi prowokację. Dzwoni do Gdańska, sędzia staje na baczność zadając pytanie jak długo ma przewlekać temat Amper Gold.

Ciekawostka:  Wysoki sąd i procent Karol Adamaszek, Jacek Brzuskiewicz  24.09.2013

Lubelski sędzia dawał pieniądze na procent. Jego kontrahent twierdzi, że prawnik egzekwował spłaty „jak sęp”. „Pożyczanie wbrew zakazowi lichwy, a jednak nietykalny mafiosa. Dalsze sukcesy: E-sądy miały przyspieszyć postępowanie w wielu sprawach, a tymczasem są wykorzystywane przez nieuczciwe firmy, które ściągają od ludzi fikcyjne długi. W praktyce stał się jednak maszynką do zarabiania pieniędzy dla firm windykacyjnych, które wykorzystując jego błędy, zaczęły ściągać nawet nieistniejące długi. Oszustwa na rynku Forem, Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga skierowała do sądu akt oskarżenia wobec siedmiu osób zamieszanych w tzw. aferę korupcyjną w Ministerstwie Finansów. Prokuratura podejrzewa, że Stokłosa (senator w latach 1989-2005) uzyskiwał nienależne wielomilionowe umorzenia podatkowe dzięki powiązaniom ze skorumpowanymi urzędnikami resortu finansów, a także sędzią z Poznania. źródło informacji: INTERIA.PL/PAP gra na przedawnienie. Ktoś przysłowiowo pierdnie następny powtarza, mafia gospodarcza ma wpływy, a więc trzeba walnąć dezinformację, i wielka wrzawa także w reżymówkach, nie można odebrać majątku przestępcą.

Szpagatowa inteligencja powiela idiotyzmy, przedstawiciele tzw. prawa potwierdzają to jako fakt. Posłowie senatorowie, cholera ci są najbardziej oczytani, najbardziej znają spis treści, treść to już za dużo wszystkowiedzącym wtórnym obrotnicą  mafi finansowej gospodarczej jakże często umoczonych tzw. przedstawicieli ludu . Kk – Rozdział V Środki karne Art. 45. § 1. Jeżeli sprawca osiągnął z popełnienia przestępstwa, chociażby pośrednio, korzyść majątkową nie podlegającą przepadkowi przedmiotów wymienionych w art. 44 § 1 lub 6, sąd orzeka przepadek takiej korzyści albo jej równowartości. Przepadku nie orzeka się w całości lub w części, jeżeli korzyść lub jej równowartość podlega zwrotowi pokrzywdzonemu lub innemu podmiotowi. Plus pięć paragrafów jednoznacznie wskazuje podstawy puścić kolesiowi z torbami.

Kończ waćpan ilu interesuje co bazgrzesz, czy dotrze to pod strzechy??????????????

Tym co przebrnęli przez treść polecam:

zadłużenie polski
http://www.finanse.mf.gov.pl/zadluzenie-skarbu-
panstwa;jsessionid=029828EA38797C11A8F32DAE9BDBADA4 


http://bank-prawdy.blogspot.com/2013/04/polaku-finansujesz-judeo-kulture-z.html

Kto rzadzi Polska?- bez komentarza.


https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fgQVyc8xObQ

Kreowanie długów

USA dodrukuje dolary

 Bogusław Maśliński
2015-07-14