Najcenniejszym, niezmiennym zwycięstwem III RP jest bezprawie.

18.11.2017

Dziś po raz kolejny oddajemy nasze strony Panu Bogusławowi Maślińskiemu i zamieszczamy jego felieton

                                                                                                                                        

„Najcenniejszym, niezmiennym zwycięstwem III RP jest bezprawie.”

temida

Od 1989r okrzyki polska jest nasza – tak wasza nie nasza, nie Narodu Słowiańskiego Polskiego. Bandytyzm gospodarczy, bezprawie, święte krowy, nawet powołaliście konstytucję przygotowaną w Magdalence w przerwie między wychlaniem jednego stachanowca a drugim.

Nie będę w tej chwili rozczulał się nad utraconą gospodarką, jest do odzyskania, to się nazywa nacjonalizacja, a co do banków to zostaną przejęte razem z kątami zbrodniarzy, okradali a Polskie dzieci głodowały.

Witam ponownie pana ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro, przepraszam dorzucona teka to prokurator generalny, człek nie zastąpiony w PiS jak wczasach 2005-2007. Zasłynął nagonką na Leppera był spektakl nawet filmowy, prokuratorzy wyjaśnienia, było by to śmieszne gdyby nie doprowadziło do zbrodni.

Panie ministrze Sprawiedliwości Prokuratorze Generalny Zbigniewie Ziobro starzy ludzie powiadali że nad nami czuwają duchy zmarłych, tak lecz obecnie czuwają nad przedstawicielami sądów i prokuratury tacy jak płk Humer, Józef Różański (Goldberg), Salomona Morela, Leo Hochberg, syn Saula Szela, Józef Światło płk. Stefan Kuhla, Luna Brystygierowa nazywana Krwawą Luną, por. Edward Słowik, oficer narodowości żydowskiej jest nagminne przy każdym wymienionym nazwisku. Pamiętajmy o Stalinowskim zbrodniarzu Stefanie Michniku. Wśród opiekunów przedstawicieli tzw. wymiaru sprawiedliwości nie może zabraknąć Romana Józefa Kryże, a oto jego laurka: Bezwzględność w wydawaniu wyroków śmierci w okresie stalinowskim przyczyniła się także do ukucia powiedzenia: Sądzi Kryże będą krzyże a także określenia ukryżować. Określenia tego używał m.in. znany adwokat i obrońca w procesach politycznych Władysław Siła-Nowicki.

Roman Józef Kryże spłodził Andrzej Wacław Kryże, który popisał się bezprawnym wyrokiem z dnia 22 stycznia 1980 w sprawie o sygn. VIII Kws 18/80, nie sądzę żeby to był jedyny wyrok bezprawny. Za sukcesy został powołany w IIIRP na stanowisko sekretarz stanu i podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Szanowny pan mecenas Władysław Siła-Nowicki opuścił ten padół zbrodni, a durni ci nadal nie brakuje.

Panie Zbigniewie Ziobro (minister sprawiedliwości prokurator generalny to nie zawód to odpowiedzialności, potocznie teczki) co mam powiedzieć swoim dorosłym dzieciom gdy pytają tato w PRLu chciano cię zamknąć. A spreparowano oskarżenie w III RP ten sam prokurator w 2008r chciał nas wysłać do domu dziecka. Jakie to zmiany, jaką masz wymarzoną wolność. Sam mówisz Stalinizm ma się dobrze, bardzo dobrze.

Spoglądam na legitymację Represjonowany, spoglądam na honorowy znaczek Działacza opozycji antykomunistycznej lub osoby represjonowanej z powodów Politycznych. A panie ministrze prokuratorze generalny swego czasu napisałem artykuł, nie pierwszy i nie ostatni na temat szefa prokuratury Ostródzkiej Zdzisława Łukasiaka, jeden z nich to Wielki Imperator, ten sam który w 2008r próbował zabrać mi dzieci. Oczywiście bawił się w błazna wypierając że tego nie uczynił. Kochający powiedzenie, szlachcic na zagrodzie jest równy wojewodzie. Zaprzeczył pismu prezesa sądu Okręgowego w Elblągu pismo OA-554-40/06 potwierdzające próbę odebrania dzieci.

Dwukrotnie zgwałcono matkę moich dzieci, gwałciciel chodzi na wolności dzięki właśnie panu prokuratorowi (a może wielkiemu imperatorowi) dzięki Stalinowskiemu prawu, nowelizacja 1945/46, Prokurator oskarża pierwsza instancja powtórka z sędzia Stefan Michnik czy Andrzej Wacław Kryże wydaje wyrok i kula w łeb, honorowo. Bzdura, wieszali jak psa na Sznurku. Tak więc szanowny prokurator Zdzisław Łukasiak w piśmie z dnia 27 Listopada 2012r twierdzi że on jest I instancją zaś sąd rejonowy organem II instancji. To jest pana zaplecze prokuratorskie nic dodać nic ująć, Stalinizm zbrodnia.

Szanowny panie Ziobro rozumiem pana każdy morze być przepracowany, tacy jak ja kiedyś spałowani, skopanie ( Elbląg 1970 grudzień to był początek miłości SB do mojej osoby, a może wcześniej) muszą zrozumieć błędną politykę. Ewolucyjnie nie rewolucyjnie – słowa Adama Szechtera, o ile ma pan problem to wyjaśniam na dzień dzisiejszy ten pan nazywa się jakże Polsko, Adam Michnik.

Piszę ten felieton 11 listopada 2016r zamiast świętować ze smutkiem zadaję sobie pytanie po co naród zbierał tortury, śmierć, pałowanie, jak mam przez lata pisać. Niema wolności bez wymiaru sprawiedliwości Historia się obroni, paszkwile znajdą swoje miejsce na śmietniku, pozostanie pytanie gdzie była sprawiedliwość. Panie Zbigniewie Ziobro Ministrze Sprawiedliwości Prokuratorze Generalny składam w dniu dzisiejszym życzenia, lecz przypominam. Przyjdzie dzień rozliczenia.                                  

Bogusław Andrzej Sułkowski-Maśliński
Roku pańskiego 2016-XI -11

PS. Śmiech na Sali, kombinowali lewe oskarżenia produkowali przez lata skamlali, na 24 godz. do więzienia Iławskiego mnie wysłali, sukces papierowy.

Zał. Pismo prokuratora Zdzisława Łukasiaka Zbigniew Łukasiak