Mail od internauty

Zamieszczam na blogu maila od jednego z internautów .Pozwoliłem sobie jedynie zmienić tekst poprzez użycie polskich znaków Niestety nie skomentuję go bo zabrakło mi cenzuralnych słów aby opisać sposób w jaki potraktowano tego człowieka. niech jego historia mówi sama za siebie.

„Niebezpiecznie jest mieć rację”

„Polak mieszkający w Norwegi Andrzej Gzela postanowił przeprowadzić protest głodowy  sprzeciwiając się dyskryminacyjnej polityce prowadzonej przez władze norweskie wobec obywateli polskich, oraz popierania i zgody na poniżanie swoich obywateli przez,, władze,, Polski.Podjęto próbę ubezwłasnowolnienia,poddaniu go przymusowemu leczeniu na zamkniętym oddziale psychiatrycznym,przetrzymując przez 19 dni wbrew jego woli próbowano zmusić go do rozpoczęcia leczenia,czym przyznałby się do tego ze jest chory psychicznie.Nie powiodło się.Wezwany lekarz wojewódzki stwierdził, ze jest osobą zdrową i nakazał wypisanie ze szpitala.W akcie desperacji lekarz powiadomił norweska Policje, ze wypuszczany ze szpitala pacjent ma plany przeprowadzenia ataku terrorystycznego w Oslo w dniu święta państwowego  17-go maja.Nie udało się. Przesłuchany przez Policje, w charakterze podejrzanego Andrzej Gzela stwierdził, ze ma dowody w postaci nagrań rozmów z lekarzem które, są dowodem na to ze został w sposób świadomy, na podstawie fałszywych zeznań oskarżony o czyny karalne

 To nie może być tak…… że Polak ratuje Słowakowi życie przy wypadku w pracy,i jest za to znienawidzony.
Znienawidzony ponieważ okazał się w tym momencie lepszy od od Norwegow od innych?
Zawiść zazdrość przerodziła się w nienawiść,do tego stopnia ze nikt nie reaguje na jego uwagi by zachowali ostrozność i nie oblali go ciekłym metalem!!!
Nie udało się.Został oblany metalem o temp.ok.1400 stopni.Stracił zdrowie popadł w długi i nikt nawet okiem nie mrugnie.
To nie może być tak………. ze upominając się o swoje podstawowe prawa zostaje zamknięty w szpitalu i jest tam bezkarnie przetrzymywany.
To nie może być tak…….że jak nie udało się z niego zrobić wariata to bezkarnie robi się z niego terrorystę, oskarżajac o probe przeprowadzenia zamachu i nikt nawet palcem nie kiwnie.
DOSYĆ.Pogardy .DOSYĆ.Pokazywania nam Polakom wyprostowanego środkowego palca.
STOP arogancji władzy.Od teraz to władza będzie się nas bała, a nie my jej.
Bezwzględny,cyniczny pogardzający Polakami przeciwnik, który myśli ze jest panem niewolniczo traktowanych Polaków rozlewa się poza granice POLSKI.
Ilu ich jest?Nieważne!
,,Policzym ich jak ich pobijem!”