Wszyscy WON!!!!!!!!

Tak się bawią wyższe sfery

Najśmieszniejsze wpadki polskich polityków ZOBACZ ZANIM KAŻĄ USUNĄĆ…

Zamieszanie w Sejmie. Pawłowicz je, Kaczyński słyszy: „siadaj kurduplu”:

I jeszcze raz Pawłowicz – tym razem „doradza” emerytce

pawlowicz-doradza

Przemówienie posłanki stało się hitem. Nawet prezydent się śmiał!:

HIT! Posłanka nowoczesnej rozbawiła Sejm (28.01.2016) - Joanna Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej ubawiła posłów do łez. Posłanka tuż po wejściu na mównicę udzieliła reprymendy marszałkowi Sejmu Ryszardowi Terleckiemu za to, że źle wymówił jej nazwisko, po czym… zaczęła go szukać:

I jeszcze kilka wpadek Nowoczesnej

Minister Krzysztof Jurgiel (PiS) śpi w sejmie podczas nocnych obrad. Tak się pracuje w sejmie 2016 - Kinga Gajewska: proszę o przerwę i przebudzenie śpiącego ministra:

https://youtu.be/4st0IiQwIw0

Najweselszy element kampanii 2007:

Krzysztof Grzegorek, były wiceminister zdrowia w rządzie PO, pijany zasnął na korytarzu poselskiego hotelu.

pijany Grzegorek

Źródło: tvn24

Pijany poseł PSL- Andrzej Pałys.

https://youtu.be/cSDlMCTVUME

Pijany Ludwik Dorn

Posłanka Kruk pijana:

Wpadki polskich polityków

Można by tak jeszcze długo – Rokita awanturujący się w samolocie, Protasiewicz na lotnisku wyzywający Niemców od nazistów, Adaś Hoffman zarówno w Polsce jak i w Hiszpanii, żony polityków PiS na pokładzie samolotu, wyścigi meleksów na Cyprze panów Zbonikowskiego i Karskiego… itd itp…

W powyższych filmach kryje się odpowiedź czemu ktokolwiek nowy próbuje dostać się między tych pasożytów ,aby spróbować cokolwiek naprawić, jest oblewany przez wszystkie strony tej hałastry hektolitrami gnoju. Po prostu boją się że ktoś nowy oderżnie popisowo nowoczesne ryje od łatwego i lekkiego koryta. Jeśli się dobrze tym filmikom przypatrzeć to widać że niektórzy już tyle lat w tym sejmie zasiadają że zdążyli się postarzeć. Popatrzcie sobie za co my tym politycznym odpadom płacimy z naszych podatków grubą kasę. Pogońmy ich wreszcie bo któryś z tych leśnych dziadów niedługo na tej ambonie umrze. Pogońmy ich dla dobra Polski. Dla naszego dobra.