Totalna HOP-ozycja

Jako zwolennik tak zwanej „przystawki” ,nie byłbym sobą gdybym nie napisał paru słów na temat zapamiętałych „wrogów” PiS, którzy nas tak nazywają. Tak się składa, że nawet jeśli komuś popieranie dobrych dla Polski projektów (rzadko bo rzadko ,ale i PiS-owi się zdarza takie projekty zgłaszać) kojarzy się z byciem „przystawką” to ta „przystawka” jest merytoryczną opozycją. Dzięki tej „przystawce” wiemy choć trochę na temat tego, co się w tym bagnie na wiejskiej dzieje, bo gdybyśmy liczyli na nowośmiesznego Rysia albo na schetynowców to byśmy się dowiedzieli….

Totalna opozycja.jpeg

Przykłady na to znamy wszyscy ale pozwólcie że poniżej je zbiorę i krótko opiszę.

„Koryto+” - ”Przystawka” nagłośniła, że PiS zamiaruje wprowadzić ustawę na mocy której urzędnicy państwowi (a więc posłowie ,pani eksperyment Broszka i nasz umiłowany doktor prawa AD) otrzymają znaczne podwyżki uposażeń ,a jakby tego było mało grubą kasę tytułem wynagrodzeń + dożywotnie emerytury miały otrzymać pierwsze damy. Tak jak napisałem powyżej „przystawka” nagłośniła , Jarosław Chrobry się „dowiedział” i Koryto+ zostało wycofane. Co w tym czasie robiła „totalna opozycja”?

HOP, HOP ,HOP

Koryto plus

„Korytko+” - Kiedy Koryto+ nie wypaliło zostały wprowadzone podwyżki o 100 % dla pasożytów różnych i różnistych w kancelarii pani eksperyment. „Przystawka ” tydzień przed wejściem w życie tej ustawy protestowała. Co robiła opozycja?

HOP HOP HOP

Dopiero 20 sierpnia kiedy już było pozamiatane, bo ustawa weszła w życie dzień wcześniej, dowiedzieliśmy się, że „opozycja krytykuje” Naprawdę wzruszające…

Wicemarszałek Tyszka („Przystawka” oczywiście ;-) ) pełniący funkcję przewodniczącego Zespołu ds Pomocy Socjalnej (wszak posłowie to biedacy, wszyscy o tym wiemy) ośmielił się zaprotestować przeciwko przyznaniu jakichś tam przywilejów posłom z okresu PRL. Natychmiast powstał donos podpisany solidarnie przez posełkę PiS i posełkę biorącej również udział w antypisowskim hopsaniu PO, w efekcie którego wicemarszałek Tyszka („Przystawka”) nie jest już przewodniczącym zespołu. Co robiła w tym czasie „totalna opozycja”?

HOP ,HOP, HOP

donos na tyszke

„Przystawka” opracowała i złożyła do sejmu ważne i korzystne dla Polaków projekty ustaw (Projekty K’15) – w tym projekt będący kompromisem w sprawie TK w obronie którego niby te podskoki. Projekty te PiS trzyma w sejmowej zamrażarce ,aby jak trochę wszyscy o nich zapomną, albo jak „przystawka” się rozpadnie (naprawdę PP-PiS-owcy nadal w to wierzą hihihi) wprowadzić je jako własne. Co robiła „totalna opozycja”?

HOP HOP HOP

Posłowie „Przystawki” skutecznie interpelują w sejmie, jak choćby ostatnio interpelacja posła Tomasza Jaskóły w wyniku której powołany został specjalny zespół mający na celu przeprowadzenie postępowania wyjaśniającego w PKP (Szczegóły) - przy okazji pozdrawiamy pana posła. Co robi „totalna opozycja”?

HOP HOP HOP

W świetle powyższego ja mam wątpliwości kto tu tak naprawdę jest „przystawką „, a kto opozycją. Niby skacząc „totalna opozycja” broni demokracji przed zakusami PiS i co gorsza wielkiego złego kosmatego (przy pełni księżyca tylko ,ale zawsze coś) KUKIIIIIIIIIIZAAAAAAAAAAA (miało zabrzmieć upiornie), a tak naprawdę chodzi tylko i wyłącznie o to, aby odwrócić uwagę od wałków, które PiS przy cichym poparciu „totalnej opozycji” przeprowadza…

Jak mawiał mój świętej pamięci tatuś: „Kurwa kurwie łba nie urwie”. I niech to będzie puentą rozważań na temat „totalnej opozycji” Ja nadal będę głosował na „Przystawkę” ,a kto chce niech idzie sobie pohopsać

HOP, HOP, HOP