TaKie zMiany

Zadziwiające jak wiele czasem trzeba zmienić ,aby się nic nie zmieniło . PIS do władzy szedł obiecując zmiany właśnie. Czy naprawdę zmienia? W pewnym sensie tak. Niemal od pierwszego dnia objęcia przez tę partię władzy ,rozległo się gromkie: „Teraz Kurwa MY !!!!”.  Pod tym kątem PIS zmienia wszystko, wywala „tamtych” i wprowadza „swoich”. Szopki z Trybunałem konstytucyjnym i obsadą spółek skarbu państwa są na to najlepszym przykładem. Ludzie się zmienili, ale czy zmieniły się standardy polityczne, które mieliśmy za czasów PO nieboszczki słusznie minionej?

T K M

Otóż nie. Nadal króluje filozofia traktowania państwa jako swój prywatny folwark. Nadal mamy kłamstwa i przemysł pogardy  (w czym PIS wcale nie ustępuje PO, zwłaszcza przy okazji miesiączek smoleńskich). O tym ile warte są te”zmiany”, najlepiej świadczą odpowiedzi fanów PIS na moje zarzuty. Odpowiedź – „bo przecież PO też tak robiło i tym się zajmij” – jest nagminna. Więc nieważne ,że nadal mimo deklarowanego przez PIS antykomunizmu  wysokie stanowiska państwowe sprawują komuchy (choćby przedstawiający się jako nowożytny Konrad Wallenrod – Piotrowicz), nieważne, że mimo deklarowanej przez PIS wrogości do PO znowu stanowisko ministra piastuje były peowiec, nieważne że do pałacu prezydenckiego „Chanuka Endriu”  wpuszcza Żydów i wraz z nimi celebruje żydowskie święto, „bo przecież PO też tak robiło”. Więc co i kogo wybraliśmy .Zmianę czy tylko takich samych złodziei ,błaznów i zdrajców jak PO ?

Wystarczy iść tropem tego co robiła PO ,aby przewidzieć kolejne poczynania PIS? Więc PIS wpuści nam tu tysiące imigrantów jak Kopaczka? Będzie prowadził politykę na kolanach i wszystkich za wszystko przepraszał jak Brunek? Będzie nam ogłaszał tysiące obiecanek i snuł wizje zielonowyspiarskiego dobrobytu jak Tusio?. No zaiste zmiana fundamentalna.

Nie wierzę, że przekształcanie ustroju Polski z fasadowej demokracji w dogłębną demopisję odbędzie się bez gmerania przy mediach. Jakie tam PIS przeprowadzi zmiany? Podobne jak w TK .Złych Lisów Kraśków i Tadle (wymieniam nazwiska najbardziej znienawidzone przez fanów PIS) zastąpią bierni, mierni ale wierni. Powróci telewizja Wildsteina ,Pospieszalskiego a wiadomości poprowadzi nam Hejke-Gujska (czy jak jej tam nie pamiętam nazwiska – szmatławców, zarówno pisowych, jak i peowskich nie czytuję i nie oglądam). Jednych ziejących na prawo i lewo nienawiścią, zastąpią drudzy. Ci drudzy jednak będą nasi więc już będzie ok i jad który nasi będą sączyć będzie już „obiektywizmem dziennikarskim i rzetelnym przekazaniem informacji”.

Jedyna nadzieja że minister Gliński do spóły z kółkiem różańcowym i ze swoim ekspertem powołanym do oceniania co jest w kulturze kulturalne a co nie (tak, tak jest taki magik i bierze grubą kasiorę za to) skasują taniec z gwiazdami a w to miejsce puszczą godzinki, litanie lub transmisje na żywo z kolejnych miesiączek. Może wtedy mająca wszystko w dupie tłuszcza się obudzi i polezie na wybory, o ile wybory w nowym ustroju o nazwie demopisja będą jeszcze legalne. Tego chyba na chwilę obecną nic nie gwarantuje.

Prezes chętnie stawia nam za przykład Węgry ,ale to Węgry warto postawić za wzór prezesowi. Otóż panie nadprezydentopremierze tam rządzi patriota z jajami, a nie krowy co dużo ryczą, a mało mleka dają.

4 Komentarze

  1. Czegoś nike rozumiem. Złodziejom daliście czas ponad 25 lat a innym dajecie miesiąc i chcecie aby radykalnie wszystko zmienili ?! Czy Wy idiotów szukacie czy o drogę pytacie ?! Nie byłam zwolenniczką PiS ale skoro Naród Polski ma dość złodziejstwa i chamstwa , ignorancji niszczenia i sprzedaży Polski, to co to za nagonka ?! Dość mamy żydowskiego panowania nad POLSKĄ I JEJ NARODEM !!! Oczekujecie od Polaków, że nadal będą NIEWOLNIKAMI ŻYDÓW ? Zamarzyło im się wygonić Polaków z ich własnego Kraju aby osiedlić i zawłaszczyć POLSKĄ ! jak tego nie widzicie nie powinniście nigdy nie zasiadać ani w Sejmie ani nigdzie…………bo POLAK TO WSZYSTKO WIDZI, JAK INNI TYLKO M AMIĄ POLAKÓW, ŻE CHCĄ PRAWDZIWEJ POLSKI , TO NIECH WRACAJĄ TAM GDZIE BYLI WCZEŚNIEJ. Dość panowania ŻYDÓW W POLSCE ! Petru, Balcerowicz, Kamysz, Nowacka z Millerem , do cholery ilu jeszcze bandytów będzie mówiło Polakom jak żyć! Zniszczyli doszczętnie Polską gospodarkę , powinni zgnić za to w więzieniach a oni jak Hydra podnoszą znowu łeb aby wysprzedać resztę Polski !Q Dekarbonizacja Polski a dlaczego Niemcy chcą kupić kopalnie Polskie ????! Dlaczego Czesi je kupują ? KOMU MYDLICIE OCZY ?!Podłość Żydów jest tak ogromna, że nic tylko wykopać ich z Polski mają swój kraj niech tam go sprzedają od POLSKI WARA !!! JEST ICH CORAZ WIĘCEJ !!! Co rosną jak grzyby po deszczu ?! Uważajcie żeby to dziadostwo zdążyło zwiać z Polski bo dojdzie do masakry !!! A na pierwszy ogień pójdzie Warszawa bo oddaliście ją CAŁKOWICIE ŻYDOM !!!DAMY RADĘ JEST NAS CIĄGLE WIĘCEJ !!!NIŻ TYCH ŻYDOWSKICH ZŁODZIEI !!!

    • Pól tonu niżej to po pierwsze.Skoro nie rozumiesz pytaj a jeśli pytasz to pytaj grzecznie bo następne pytanie w tym tonie zostanie usunięte .Pyskowania i zaszczuwanie oponentów zostaw sobie na inne fora tutaj tego nie będzie Po drugie jeśli piszesz o 25 latach to zwróć uwagę że ma przestrzeni tych 25 lat i PIS dostawał swoje szanse ( oczywiście pod innymi szyldami) Trzeba być ślepym albo naiwnym żeby nie widzieć roli polityków tworzących obecny PIS w budowaniu Polski jaką mamy obecnie. Więc ile jeszcze mam im czasu dawać kolejne 25 lat ? . Jakim prawem wypowiadasz się w imieniu całego narodu polskiego?Ja oczekuję że Polacy będą niewolnikami Żydów???? Ja świętowałem chanukę i wpuściłem Żyda do siedziby najwyższego dostojnika państwowego ? Nie ja tylko pan prezydent Duda. Ja głosowałem za przyznaniem odszkodowań żydom?nie ja tylko PIS .Ja robię komuchów wiceministrami i szefami komisji sejmowych ? nie ja tylko PIS więc nie odwracaj kota ogonem.Nie życzę sobie żebyś nazywała mnie bandytą tylko dlatego że napisałem własne zdanie na temat tego co „nie Żydzi z PIS robią” Tekstu „nie powinniście zasiadać w parlamencie” już całkiem nie rozumiem. Chyba coś Ci się z tego zacietrzewienia pozajączkowało

    • „Dość mamy żydowskiego panowania nad POLSKĄ I JEJ NARODEM !!!” Dotrwałem tylko do tego cytatu by przekonać się jak większość wyznawców PiSu wie o PiSie, toz to przecież żona Dudy jest żydówką i to teraz w pałacu prezydenckim pala te swoje jakieś tam świeczki z okazji żydowskiego święta.