Prawdziwi Polacy? Hmmm

Od dłuższego już czasu ,politycy polscy, hołdując zasadzie dziel i rządź, dzielą Polaków na lepszych i gorszych. Sekundują im w tym dzielnie media ,dla których utrwalony solidnie układ, tworzony od 1989 roku jest korzystny, ponieważ to jedna z grup, która nauczyła się w zmąconej odpryskami styropianu wodzie jako tako pływać i żadna większa zmiana nie jest im na rękę, stąd wiernopoddańczy stosunek do naszych „elit” i niszczenie w zarodku wszystkiego, co mogłoby  tym „elitom” przeszkodzić w dalszym niszczeniu Polski.
O podziale Polaków przez PO opowiem innym razem,dziś natomiast zajmę się wyznawcami PIS.
Czcigodni ci obywatele nie wiedzieć czemu nazywają siebie prawdziwymi Polakami  wszyscy myślący inaczej to wg nich żydzi, komuchy, geje i cykliści, a ostatnio także i kacapy. Przy okazji konfliktu na Ukrainie ujawniło się jakimi ci prawdziwi Polacy kierują się kryteriami w ocenie otaczającego nas świata, teraźniejszych wydarzeń i faktów historycznych.
Są to kryteria dosyć dziwne i napawające mnie osobiście smutkiem, a wręcz przerażeniem. Czemu ?
Nie obrażę tu chyba żadnego prawdziwego i nieprawdziwego polaka, jeśli przytoczę jedną naszą narodową cechę : gdzie dwóch Polaków, tam cztery opinie. Objawiła się ta nasza cecha bardzo okazale przy okazji konfliktu na Ukrainie. Przy okazji lada jakiej wzmianki na ten temat ,zbiegamy się wszyscy na portale i komentujemy. Jak na Polaków przystało komentujemy dwojako. Prawdziwi Polacy są zdeklarowanymi rusofobami wg nich za całe ku….stwo, jakie nas spotkało w historii odpowiadają ruskie z Putinem na czele.
Po drugiej stronie barykady stoją ludzie, którzy i Ukraińcom pamiętają ,że wcale kryształowi nie byli i wcześniej czy później pada słowo „Wołyń”. Wtedy prawdziwi Polacy dostają wściekłej piany na pyskach i zaczyna się, że większym wrogiem są ruskie, że wróg mojego wroga jest naszym przyjacielem, że ruskie mordowali nas od XVII wieku i ostatni argument mi osobiście mrożący krew żyłach : „Bo ruskie wymordowali ileś tam milionów Polaków, a Ukraińcy tylko ileś tam tysięcy”.
Jak my nieprawdziwi mamy to rozumieć?
Czy tak ,że Polaków może mordować każdy pod warunkiem, że wymorduje nas o stu mniej niż ruskie? Czy tak powinni mówić prawdziwi Polacy? Czy obrona tzw „banderowców’, nie jest zdradą pamięci ludzi bestialsko pomordowanych na Wołyniu, że o pozostałej części naszej trudnej historii ,z dziejami z tego samego XVII wieku od którego, w myśl prawdziwego Polaka mordują nas kacapy nie wspomnę? Prawdziwi Polacy, wolę myśleć że wasze argumenty to jest zwykła głupota lub efekt medialno politycznego prania Waszych prawicowych móżdżków ,bo gdybym myślał inaczej, musiał bym Was nazwać zdrajcami. Nie, nie zdrajcami Polski bo mimo wszystko wierzę, że naszą ojczyznę na swój sposób kochacie,ale zdrajcami krwi i pamięci pomordowanych Wołyniaków,ofiar powstań kozackich czy ofiar oddziałów ukraińskich, służących w niemieckiej armii podczas drugiej wojny światowej  .Nie wybielam tu zbrodni rosyjskich, to też są fakty historyczne i nikt temu nie zaprzecza.
Kolejna sprawa. Wy naprawdę uważacie, ,że ta wojna toczy się o szczęście Ukraińców?Jakże jesteście naiwni.Co gorsza, w imię tej naiwności Wasi idole posłali by tam chętnie nasze wojska .Wiecie za co ginęli by Wasi synowie? Ano ginęliby  za interesy Zachodniego świata. Wiecie co wasi wspaniali Amerykanie, czy też Unia Europejska zrobią dzień po przejęciu Ukrainy? Ano pozwijają polskie montownie i przeniosą je tam, bo tam będą mieli tańszych murzynów do roboty. A wiecie co zostanie Polsce? Wielkie śmierdzące gówno, w postaci na stulecia już dramatycznie wrogich stosunków z Rosją, gigantycznego bezrobocia, bo na skutek polityki miedzy innymi waszych, prawdziwie polackich idoli, zostaliśmy zdani na łaskę zachodniego kapitału. Za to każecie ginąć młodym Polakom? Naprawdę wierzycie w te bzdury, że jak Ukraina oddziela Rosję od polski, to w jakikolwiek sposób jesteście bezpieczni? Litości Putin, aby nas zaatakować wcale nie musi iść przez Ukrainę (Kaliningrad), a nawet gdyby musiał, przeszedłby ją bez jednego wystrzału, tak jak bez jednego wystrzału zajął Krym. Jeśli marzy wam się wojenka, to bierzcie ze sobą prezesa, kota i dudę i hajda na wroga . Wam przetrzepią dupy ruskie ,a my tutaj zrobimy porządek ze szkodnikami z PO. Powodzenia „prawdziwi” Polacy.
Kacap komuch gej cyklista ruski szpieg brygada sieciowa i kto tam jeszcze chcecie