Pomagamy sortować

Kaczyński: „To powrót do metod 2005-2007, a także z czasów rządu Jana Olszewskiego – też naszych, to był też rząd PC. To się powtarza. Ten nawyk donoszenia na Polskę zagranicą. W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. I to jest właśnie nawiązywanie do tego. To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. Ten najgorszy sort Polaków jest niesłychanie aktywny, bo czuje się zagrożony. Wojna, komunizm, transformacja temu typowi ludzi dawała szanse” 

kaczynski1112_3-640x364

Ksiądz zabłąkał się na pustyni. Zauważył lwa. Widząc, że nie ucieknie, zaczyna się modlić: „Panie Boże ,błagam spraw, żeby w tym lwie obudziły się chrześcijańskie uczucia”. Po chwili lew: ” Panie Boże ,pobłogosław ten dar, który za chwilę spożyję…..”

Ponieważ święta, które właśnie minęły i we mnie obudziły takie lwie uczucia chrześcijańskie ,postanowiłem poż…tzn pomóc naszemu wcieleniu cnót wszelakich i patriotyzmu (jak to się wszystko pomieściło w tak małym kawałku ciałka, to ja nie wiem) w umieszczeniu odpowiednich Polaków w odpowiednim sorcie ,bo odnoszę wrażenie, że chłopina sortuje nieco wybiórczo.

Zacznijmy od przydzielenia do gorszego sortu Polaków tych, którzy donosili na Polskę tak samo, jak dziś donoszą kapusie z peło.

Nasz ojciec Tadeusz, PiSu Prometeusz donosił na Polskę do Brukseli w roku 2011. Mówił wtedy, jak to Polską od 1939 roku nie rządzą Polacy (żeby było śmieszniej z tych słów wynika , że ojciec demaskator pił tez do Prezesa, który od upadku komuny oprócz bywania przeciw również rządził i współrządził pod rozmaitymi szyldami i w rozmaitych koalicjach). Doniósł dlatego , że pełowce ośmielili się zakręcić kurek z kasą na odwierty geotermalne ,którą to kasę lekką rąsią dał PISOSAMOOBRONNOLIGOPOLSKORODZINNY rząd.

Drugie miejsce na naszej liście: – Prezydent, mgr,inż,doc, dr niezrehabilitowany, namiętny fan święta chanuka, członek (nie mylić z innym krótkim męskim rzeczownikiem) „trójcy świętej” w składzie: Jaro Ojciec, Andrzej Syn i niepokalanie na stołek premierki wyciągnięta Beata .

Trojca Czy można mówić, że w naszym kraju jest demokracja? Przecież to umowa, według której wybieramy władzę. Jeśli ludzie nie mają poczucia, że wybrali swoje władze, to jaki mamy w Polsce ustrój? – mówił podczas tego wysłuchania europoseł Andrzej Duda, podaje portal Telewizji Republika. Gwoli ścisłości, ten gorszy sort Polaka, wypowiedział swój paszkwil na wysłuchaniu publicznym pod hasłem : „Nieprawidłowości w wyborach samorządowych jako zagrożenie dla demokracji w Polsce”.

Miejsce trzecie:  Obatel świata, Ryszard Czarnecki. Podczas tego samego wysłuchania podkreślił, że przez 22 lata miał okazję obserwować wybory w wielu krajach. – „O ile na Ukrainie i w krajach Kaukazu Południowego tam widać wyraźny postęp. W Polsce wybory są coraz mniej transparentne i uczciwe. Było też aresztowanie dziennikarzy relacjonujących wejście do PKW. Ci dziennikarze spędzili 24 godziny w areszcie. Mamy do czynienia z przesuwaniem mojego kraju na wschód – w kierunku standardów rosyjskich i białoruskich” – ocenił Czarnecki.

Miejsce czwarte: Antoś Macierewicz i Anna Fotyga za szlajanie się po USA i donoszenie na Polskę w sprawie zamachu pancerną brzozą na skrzydło Tupolewa. Jak to jednak często z kapusiami bywa ,zostali zlani przez US-manów cieplutkim moczykiem.

Teraz sort tych typów, którym to wojna, komuna i transformacja dawały szansę ,a którzy byli lub są w PiS i piastują lub piastowali ważne stanowiska państwowe. Przez litość dla pisopatów napiszę tylko nazwiska, a nie opiszę tego co jako komuchy wyprawiali:

Wojciech Jasiński, były członek PZPR i kierownik Wydziału Spraw Wewnętrznych w UM Płock

Stanisław Piotrowicz – PRL-owski prokurator

Andrzej Kryże - PRL-owski sędzia

Zbigniew Wasserman – PRL-owski prokurator od lat 70-tych.

Stanisław Kostrzewski - aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. itd.itp.

O tym ,że PIS nie przeszkadzało w niczym zawieranie koalicji z Samoobroną w której od byłych komuchów ,aż się roiło, też tylko wspomnijmy.

Zadziwiające, że część niesortu ,do którego zaliczam całe to POPISOWE bordello na Wiejskiej bierze się za sortowanie Polaków.

WSTYD prezesie!!!!

W jednym natomiast z prezesem się zgadzam. Nic nie usprawiedliwia wywlekania polskich spraw i konfliktów na fora międzynarodowe. Niezależnie od tego czy donoszą Pisiory, czy peowce, jest to zdrada. Zdrada polegająca na drastycznym obniżeniu i tak już niewielkiego autorytetu Polski w Europie. Niezależnie od tego ,czy problemy sprawiał, sprawia czy będzie sprawiać – PIS, PO, nowoczesna ,lub inny Kukiz – są to nasze polskie problemy i w Polsce powinniśmy je rozwiązywać.

Podobnie niepojęte jest dla mnie szantażowanie Polski sankcjami gospodarczymi i pohukiwanie na Polskę przez unijnych (dziwnym trafem głównie niemieckich) kacyków. Polską my jeszcze, czy już Niemcami?

2 Komentarze

  1. Ależ wywód . Sam na to wpadłeś ? A sędziowie Trybunału Konstytucyjnego , proponowani przez PO , PSL ? Ilu , w 25-cio letniej historii , niekomuchów , było bardziej szkodliwych dla Polski , jak niektórzy komunistyczni członkowie ? Co ludziom wymienionym w Twojej liście , można im zarzucić , oprócz przynależności do tej partii ? Jeśli nie widzisz różnicy między , komunistą a k o m u n i s t ą , to żal mi Ciebie . I nie wiem skąd te Twoje zarzuty w kierunku Prezesa Kaczyńskiego .Chciałeś napisać i napisałeś lecz myślenie masz Jasia z 1b .

    • Jakby to napisał matka bzdurka ? Wykazałeś się głupotą post zostaje usunięty? :)Ale ja matką bzdurką nie jestem i daję ludziom o innych poglądach niż moje szansę na wypowiedź o ile ta wypowiedź utrzymana jest w odpowiednim tonie. Twoja nie jest więc mała prośba na przyszłość :Zmień ten ton rządzić i pouczać to sobie możecie na forach Kukiza i innych Interiach tu tego nie będzie jeszcze jeden taki post i sobie tu więcej nie podyskutujesz. Druga sprawa W PZPR byli różni ludzie ale nie każdy sprzedawał się dla kariery i dla stołka .Nie widzę różnicy między Prokuratorami z PRL tak jak nie widzę różnicy między komuchem karierowiczem z PIS a komuchem z PO .Pisanie ” nie widzisz różnicy między komuchami” przez zwolennika partii która do komunistów deklaruje otwartą wrogość to obłuda do potęgi a argumentowanie że komuch w PIS cacy a komuch poza PIS be to dopiero rozumowanie Jasia i to na poziomie średnio rozwiniętego przedszkolaka. Ci ludzie współtworzyli tamten aparat władzy w imieniu tamtego systemu wydawali wyroki. Można by jeszcze rzecz tolerować gdyby byli zwykłymi posłami ,ale robienie ich ministrami czy szefami komisji to jest gruba przesada . Co ja mam do prezesa Kaczyńskiego? A no to że udaje iż bohatersko walczy z czymś co przez dwadzieścia sześć lat współtworzył niejednokrotnie łapa w łapę ze zdrajcami z dzisiejszej PO .Wystarczy? I nie szastaj tak żalem przyda Ci się na przyszłość :)