„Ojczyznę kochać trzeba i szanować” – nowośmiesznego Rysia nauki o patriotyzmie, prawie i historii

Oj Rysio, Rysio i znowu żeś głupot napierdzielił. Widać ubzdurałeś sobie, że nowośmieszna ma charakter misyjny i niedługo pewnie, niczym wiadomi świadkowie ,których się rzadko do domu wpuszcza ,będziesz się błąkał ze swoją nauką od drzwi do drzwi. Ten artykuł jest po to, żeby ci łażenia oszczędzić bo głupoty chłopie opowiadasz coraz większe i każdy choć średnio inteligentny człowiek psami Cię poszczuje. Portek Ci nie szkoda?

Petru - nowośmieszna

Twoje wystąpienia przypominają „Kuchenne rewolucje z TVN” Podobnie jak Pani Magda wyłazisz nie wiadomo skąd, czepiasz się byle czego, tłuczesz talerze, ciskasz garami i… nic konstruktywnego z tego nie wynika. W wielkim skrócie mówiąc lejesz facet wodę i tyle. Oto najnowsze na to przykłady:

Rysiu o nowoczesnym patriotyzmie

Kilkaset osób uczestniczyło w czwartek w Poznaniu w spotkaniu z parlamentarzystami Nowoczesnej. Na Placu Wolności posłowie i sympatycy tego ugrupowania podpisywali „Deklarację nowoczesnego patriotyzmu”.

„Jest 1050 lat chrztu Polski, jutro mamy Zgromadzenie Narodowe. Musimy pokazać, że patriotyzm może być nowoczesny, optymistyczny, a nie musi być smutny, dzielący Polaków. Niestety obawiam się, że to, co się dzieje w Sejmie i to, co się jutro będzie działo pokazuje, że jesteśmy podzieleni. My nie chcemy być podzieleni, szukamy wspólnoty, optymizmu” – powiedział Petru.

Jak dodał, optymistyczny patriotyzm oznacza Polskę otwartą, kolorową, dającą nadzieję na lepsze jutro. „Potrzebna jest taka perspektywa, że może być lepiej i że chcemy kulturalnie podziękować dobrej zmianie – tu to dzisiaj było. Dziękowaliśmy klaszcząc i mówiliśmy: dziękujemy” – powiedział dziennikarzom Petru. (źródło: interia)

A ja głupi myślałem, że nowoczesny patriotyzm polega na uczciwym płaceniu podatków i takich tam pierdołach, a tu proszę patriotyzm polega na optymizmie i kolorowankach. Wypisz wymaluj, filozofia zielonej wyspy Tusia.

Więc w ramach optymistycznego i kolorowego patriotyzmu nadal ojciec założyciel nowośmiesznej, Leszek Balcerowicz będzie ciągnął kasę od ludzi zamieszanych w „Panama Papers”. Pan prezes PGP (obecny na konwencji założycielskiej nowośmiesznej), w ramach nowoczesnego kolorowego patriotyzmu, będzie nadal odprowadzał podatki na Cyprze, a sam Rysio, jak mu majątek znów urośnie będzie go przepisywał na matki żony i kochanki, dając do zrozumienia jak to uczciwie ten majątek zdobywa. Tak nawiasem mówiąc, teraz rozumiem skąd nowośmieszna wzięła kasę na to ,aby pierwsze sondaże wypadły bardzo korzystnie i na konwencję założycielską w iście amerykańskim stylu. „Nowoczesny patriotyzm” widać popłaca.

Jeśli tak ma wyglądać patriotyzm wg nowośmiesznej ,to ja z takiej „patriotycznej” Polski wysiadam.

Rysio znów udzielił nam wykładu historycznego, równie bzdurnego jak wypowiedzi o Cezarze na Rubikoniu.

1050 lat temu Polska połączyła się z Europą, teraz mamy takich, którzy chcą nas od Europy odłączyć. Oni chcą nas wyprowadzić z UE, to jest taki rząd. I to się zdarzyło 1050 lat później. Mieszko I nigdy by na to nie wpadł, że tak wszystko może poważnie wyglądać. Od tych pięciu miesięcy dzieją się rzeczy, które się poetom nie mieściły w głowie – powiedział Petru.(źródło: interia)

Oj Rysio Rysio poczytaj Ty sobie chłopie „Ekonomię dla bystrzaków” śpiewaj, skacz tańcz, recytuj, gotuj nawet ,ale historią to Ty się nie zajmuj.

Petru - historyk

Mieszko przyjął chrzest od Czechów po to właśnie ,aby ta Europa nie wyrżnęła mu państwa ,albo nie przyłączyła go do Europy ,tak jak się wówczas przyłączało tj ogniem i mieczem. Tak więc zapewnił krajowi przetrwanie, a przyłączenie do Europy było tylko konsekwencją chrztu, a nie jego celem. Mieszko nigdy by na to nie wpadł, że można uzależnić kraj całkowicie od dotacji z UE i stratą tych dotacji szantażować, jeśli Polska wybierze sobie króla z którym UE nie po drodze. Oczywiście nie muszę chyba pisać jak Mieszko załatwiłby się z takimi Europejczykami (bo przecież peowce i nowośmieszni to już nie Polacy a Europejczycy), którzy kablowaliby na Polskę po obcych dworach, nadmienię tylko ,że istnieje wielka szansa, iż po kontakcie z Mieszkiem nauczałbyś dziś Ryszardzie cieniutkim głosikiem.

Rysio naucza o prawie

„Nie możemy spokojnie patrzeć, jak naszej młodej ojczyźnie wybijane są zęby. PiS osłabia naszą ojczyznę od pięciu miesięcy. Dzisiaj prezydent Andrzej Duda, na 1050-lecie chrztu Polski, mówił o potrzebie przestrzegania prawa. To skandal! Jak on śmiał!” – dodał Petru.(źródło: interia)

Nie głosowałem na Dudę PiS-owi jestem wrogiem ,uważam ,że to tacy sami zdrajcy jak PO, zresztą Polską od zakończenia II wojny światowej rządzą zdrajcy. Różnią się tylko tym kto im płaci .Jednym płacili ruskie, drugim CIA, jeszcze inni powstali za niemiecką kasiorę, a teraz mamy kolorowych patriotów, co to finansują ich wiadomej nacji bankierzy. Ale wracając do rzeczy – Nie głosowałem na Dudę, PiSowi jestem wrogiem ,ale kim ty Rysiu jesteś żeby rugać prezydenta RP, wybranego było nie było większością głosów biorącego udział w wyborach społeczeństwa? No kim? Osobnym pytaniem jest, czy nie naruszasz w ten sposób prawa i zasad demokracji o którą tak Ci niby chodzi.

Można by się z Ciebie Rysio nieźle pośmiać ,ale niestety trzeba się Ciebie i twoich urojeń bać. Bać się dlatego, że Ty nie występujesz w kabarecie,Ty aspirujesz do rządzenia tym krajem. W tym kontekście wszystko co z Tobą związane przestaje być śmieszna a zaczyna napawać strachem.

Ciesz się Rysiu  że to ja nie jestem prezesem. Gdybym był, to z takim rozrabiającym jak mały Kazio, po dużym piwie Rysiem załatwiłbym się w trymiga. Wtedy miałbyś dopiero powód ,żeby bronić demokracji ,choć nie wiem czy w pierdlu znalazłbyś na to sposoby…