Co wyróżnia elektorat PIS

02.07.2016

Kilka dni temu na Interii ukazał się sondaż na temat, jakie postawy cechują elektoraty poszczególnych partii polskich. Dla zainteresowanych link 

Co prawda osobiście ani PO ani PIS partami polskimi bym nie nazwał (dlaczego to jest temat na zupełne inną opowieść). W tym tekście napiszę o jednej głównej cesze, która charakteryzuje elektorat PiS.

Tą cechą jest wybitna wręcz obłuda. Gdyby naukowcy potrzebowali kiedyś określić co jest jednostką obłudy, śmiało mógłby być nią jeden pisior. Mają w sobie takie jej pokłady, że wystarczyłoby na obdzielenie nią wszystkich ruskich chinoli i jeszcze by trochę dla nowośmiesznych zostało.

Dlaczego tak uważam? Odpowiem na przykładach

Jakiś czas temu zmarła Maria Czubaszek. Osoba znienawidzona przez w znakomitej większości utożsamiający się z katolicyzmem najsłuszniejszy i prawdziwie polski elektorat. Najwięcej jadu pisiorki wypluli na temat tego ile to Maria Czubaszek unicestwiła żyć poczętych. Natomiast murem stali za doktorem Chazanem, który swojego czasu „skrobał” babki na potęgę ,a teraz obnosi się ze swoim sumieniem. Czy nie obłudne?

Prezio bul ponoć powynosił po przegranych wyborach z Pałacu Prezydenckiego obrazy, świeczniki i inne cuda. Pisowski tj chciałem rzec niezależny i obiektywny internet aż huczy na ten temat ,jednak mimo że wszyscy wiedzą co bul wyniósł i gdzie schował, nic na ten temat nie wie jeszcze prokuratura. Czemu pisiorki jej nie zawiadomili? To samo było ze słynną książką Sumlińskiego. Jak potrzeba było wygrać wybory to było „patrzta ludziska, Sumliński książkę napisał, kupujta po 40 zyla za sztukę, a jak nasze pisowskie cztery litery wygrają wybory, to się bula wsadzi do pierdla postawi przed Trybunałem Stanu albo coś”. Po wyborach coś tam się niby w sprawie tej książki toczyło, ale jakoś już nie trąbiły o tym media, nawet te pisowskie, o Trybunale Stanu  coraz odważniej zamiast pisiorów pokwikują peowce i to nie bula chcą przed nim stawiać (Dudy też nie postawią bo PIS i PO to jedna sitwa działająca na zasadzie rąsia rąsię myje ale gawiedź musi dostać czasem coś na żer ,aby wyglądało że się różnią) i jak bul po wolności hasał tak hasa. Czy nie obłudne?

Dziadka z wermachtu pamiętamy wszyscy ,jednak pisiorki mają wielki problem z odpowiedzią na pytanie, jakim to cudem synowie wielkiego bojownika o wolność i prześladowanego strasznie przez komunę Rajmunda Kaczyńskiego, dostąpili zaszczytu wystąpienia w reżimowej telewizji, jako Jacek i Placek to jest dwaj tacy co ukradli księżyc. (Niestety weszło im w krew, co niebawem opisze wspólprowadzący tego bloga Jarosław – i znów będziemy mieli bana na FB bo przecież pisiorki to nie nowośmieszna i na nikogo nie donoszą :)Czy nie obłudne?

Każdy kto napisał choć jednego posta w internecie zetknął się zapewne z wpisami, w których każdego kto napisze coś przeciwko obłudnikom z PiS nazywa się peowcem komuchem czy Żydem. Pisiorki zdają się zapominać że u nich byłych peowców i komuchów na pęczki. Jakoś zapominają też ,kto powiedział że Polska stać będzie u boku Izraela 
i kto na spółę z PO podniósł swoje plugawe łapy za ustawą, o przyznaniu Żydom przez państwo polskie rent za holokaust. Czy nie obłudne?

Przy każdej okazji przypomina nam się również, jak to peowce źle rządzili ,jak to kradli i jaka to za ich rządów panowała „sodomia i gomoria”. Nie przypomina nam się już jednak że na końcówkę tych antypolskich rządów załapał się jeszcze prezio Andrzej i bez żadnych wstrętów podpisał peowcom jeszcze dziesiątki tych złodziejskich ,antypolskich i szkodliwych ustaw. Skoro PO pisiorki potępiają w czambuł, nie ma sensu żebym pisał jakich dokładnie i czym się ich szkodliwość objawiała bo przecież wszystko co peowskie to nasz wróg, więc każda ich ustawa też jest najprawdziwszym z Polaków wroga ,a jednak Duduś podpisywał…. Czy nie obłudne?

Ile to ja się naczytałem na temat sławetnej ustawy 1066, którą to peowce uchwalili żeby przy użyciu obcych (w domyśle niemieckich) służb pacyfikować jedynie słuszną opozycję. Nastały wybory ,jedynie słuszna opozycja została jedynie słuszną i prawdziwie polską władzą a 1066…obowiązuje nadal ,mało tego została jeszcze ubogacona (modne ostatnio słowo) o zasady określające użycie na terytorium Polski obcych wojsk. Żeby było śmieszniej – w czasie pokoju. Niestety stało się to również przy współudziale części posłów Kukiza co mi się nie podoba. Czy nie obłudne?

Na koniec żart

Kiedy napisałem pod tym sondażem że wyborcy PIS charakteryzują się obłudą niczym więcej ,ktoś tam mi odpisał że raczej wybitną wręcz uczciwością.

Ha Ha Ha