Cholera mnie tłucze…

…więc muszę skreślić parę słów

Artykuł ten powstaje na gorąco po debacie w Polsat News na temat wycieku akt z afery podsłuchowej, a w której to debacie wzięli udział niesioł i jakiś poseł ze Zjedoczonej Prawicy. Wybaczcie nie pomnę nazwiska.

I tak tokuje ten niesioł i tokuje ,a ja go tak słucham i słucham i naraz niesioł wali z grubej rury coś w tym stylu: Polska rozwija się najlepiej w Europie, wszystkie wskaźniki się poprawiają, bezrobocie maleje… na nieśmiałą wzmiankę redaktora o najnowszych badaniach mówiących, że znaczna część Polaków żyje poniżej minimum socjalnego a milion dzieci jest niedożywione, niesioł odpalił że jest pięknie ,a biedni są wszędzie nawet w Stanach Zjednoczonych.

Noż kurwa mać nóż się w kieszeni otwiera. W którym to z krajów Unii Europejskiej od których to się niby szybciej rozwijamy, czeka się kilka miesięcy a nierzadko rok w kolejce po życie do lekarza????. W którym to kraju ,połowa pracujących obywateli zarabia pomiędzy 300 a 500 euro brutto??? . W którym to zacofanym względem platformianej Polski kraju rząd zajebuje ludziom pieniądze które odkładali na swoją emeryturę??? I ty panie niesioł śmiesz mówić o wskaźnikach i rozwoju? Mało tego. Swoją tyradę zakończył słowami: A kogo uczciwszego wybierze naród? PIS,”Kukisa”? My ich do władzy nie dopuścimy.

Posłuchaj tedy głąbie. Tak wybierzemy sobie PIS (choć nie bardzo mi się ta partia podoba) i wybierzemy sobie „Kukisa”, bo tak chcemy, a tobie panie niesiole (celowo z małej litery) chuj do tego. Jak ci się nie spodoba wynik demokratycznych wyborów to won do Korei Północnej. Tam będą wiedzieli jak z tobą zrobić porządek. „Matka bzdurka” choć raz się przydaj i też coś na ten temat napisz a nie się pierdołami zajmujesz

PS .Przepraszam za słowa ale szlag mnie trafił ochłonę to zedytuję