Hejterzy, hakerzy i inni -erzy – potrzebni od zaraz

W związku z planowanym przez nas, na dzień 1 lipca 2015 początkiem kampanii wyborczej na rzecz nieistniejącej partii Pawła Kukiza, załoga bloga „Nasza Prawda” poszukuje: hejterów, maklerów, plejmejkerów, hakerów i innych -erów.

-erowie czy też -erzy jak kto woli, tudzież -erki (równouprawnienie musi być ;-)) powinni odznaczać się: bezinteresownością (bo kampanie prowadzimy niezależnie od sztabu generalnego w związku z czym stołek nikomu nie grozi), niskim stopniem wrażliwości na rzygi typu: ruski szpieg, durny platfus, moskiewska prawda, nieudacznik itd itp, wysokim stopniem nienawiści do po, pis, lsd, peezelu a moze i do korwina – sami nie zaczepimy ale jak muszkowi beda fikac, to nie oddamy ani guzika.

Z innych końcówek to przydaliby się -onsorzy (wyróżnianie postów na interii niecałe 2 zyla za wyróżnienie) bo w kampanii prezydenckiej robiliśmy co się dało ale nieraz nie szło się przebić, sztab pisu tyle kasy wyskokował, że po 40 wyróżnień dziennie se robili to nie wiem czy stonoga by wydolił przy takiej konkurencji a co dopiero skromni początkujący blogerzy.

Oferujemy: kupę dobrej zabawy (nieraz jak popisior coś napisze to boki zrywać) i możliwość wyżycia się na nich za wszystkie kłody jakie nam rzucają pod nogi. Przyjmujemy wszystkich bo w kupie siła – dajmy im szkołę.

Zgłoszenia zawierające dobre chęci prosimy wysyłać na adres naszego bloga: naszaprawda.blog.pl@interia.pl

PS. To nie jest żart, takie żarty to tylko w platformie (bul bul bul)