Zgoda, bezpieczeństwo i smerf Maruda

Chwilę mnie nie było i ile to się w tym czasie nadziało ojojoj. Więc zanim zaczniemy pisać o sprawach bieżących trzeba po naszemu napisać o tym co zaszło.

Pytanie gdzie byłem jak mnie nie było, zważywszy że nie popełniłem (jeszcze) samobójstwa strzelając sobie 18 razy w plecy trzy razy w głowę, a tak dla większej pewności jeszcze się trując (oczywiście polonem tak jak powinien patriota) uważam za niepotrzebne i nie będę na nie odpowiadał. A oto co się zadziało i nasz na to co się zadziało punkt widzenia.

Witaj marcowa jutrzenko, lemingi  wszystkich krajów łączcie się.

Ludu pracujący miast, miasteczek i wsi w znoju i trudzie budujący Polskę kapitalistyczną. Nasz umiłowany przywódca, ojciec narodu, kwiat kwiatów i szogun szogunów – bronek bul komorowski, zawitał swoim bronkobusem do Aleksandrowa Kujawskiego. Litościwie pominę żenadę z wyborczym gwałtem na dzieciach, bo widziałem że Jarosław (nie mylić z prezesem, bo jak Jarosław słyszy „prezes” to się wk…a niczym niesiołowski na mirabelki) już coś na ten temat naskrobał.

Aleks, mieścina jakich w Polsce wiele, cztery domy trzy ulice i jeden zakład pracy z którego wiecznie zwalniają. W takim to uroczym miejscu bronek zaczął snuć wizje jak to mury pną się do góry, a autostrady wiją się w dal, potem pobredził coś o dobrobycie, a potem stwierdził, że kto tego dobrobytu nie widzi, ten jest smerf maruda i należy chronić przed nim Polskę i że jak będziemy na niego głosować to on tę Polskę przed smerfem maruda obroni. Oj bronek bronek. Z przykrością muszę cię zawiadomić ze pi…sz człowieku od rzeczy. To nie przed nami marudami trzeba chronić Polskę. My naprawdę widzimy, że pomimo zegarków, ambergoldów i klimatów niesprzyjających powstało u nas parę kilometrów dróg, parę orlików, czy parę domków nowych. Już nie będę pisał dzięki komu to powstało, za czyje i kto to będzie przez najbliższe trzysta lat spłacał, ale widzimy. Sęk w tym że widzimy też pokłady biedy, bezrobocia, kolejki po życie do specjalistów, za..baną kasę z OFE, brak perspektyw dla młodych. BRONEK WIDZIMY!!!! Więc nie pitol jak najarany że marudzimy, bo jeśli ty tego nie widzisz, to przed tobą należy chronić Polskę i Polaków. Jeśli tego nie widzisz, to nie zrobisz nic, żeby tym wszystkim ludziom o których piszę było lepiej, bo skoro nie widzisz ich problemów to jak chcesz je rozwiązywać? Gdyby ludzie nie marudzili nie mielibyśmy dziś samochodów, komputerów i tej demokracji którą ty przekształcasz na wzór demokratycznej Korei Północnej a dzięki której tuczysz się na swoim  prezydenckim stołku i twoi ziomale z POPISU w parlamencie, tez byśmy nie mieli. Dotarło ? !

Wyżej wymienione słoneczko, ogłosiło tez hasła swojej kampanii wyborczej. Jak na bronka i peowców  przystało, jak zwykle kazali mu klepać bzdury piramidalne.

ZGODA

A z kim ty się bronisław godził będziesz? Z prezesem musisz udawać pokłóconego bo dzięki tej niby kłótni kręci się ten wasz cały ogłupiający Polaków POPISowy cyrk. Z niesiołem, tuskiem i kopaczową jesteś już zgodzony, chyba że o czymś nie wiemy. Więc się pytam : Z KIM???

BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki rządom POPIS z krótka przerwa na SLD miliony Polaków są już bezpieczne. Po prostu ludzie pizgnęli ten cyrk i wyjechali do normalnych krajów. Jakie ty chcesz bezpieczeństwo zapewniać marudom, których problemów nawet nie dostrzegasz? Wszak wg ciebie mamy dobrobyt i już jesteśmy bezpieczni. No chyba że to bezpieczeństwo obiecujesz swoim bo naród nasz wkurzony coraz bardziej, wtedy to ja rozumiem. Dzieło powyższe zakończę mała pętlą. Podobno wieści radosne o wizycie bronka w Aleksandrowie rozgłaszano za pomocą systemu ostrzegającego o zagrożeniach klęskach i kataklizmach…

Pokaż dupę POPISOWI oddaj głos swój Kukizowi

Darz bór