PRL Bis?

Na spotkanie z Bronisławem Komorowskim w Aleksandrowie Kujawskim, przyprowadzono dzieci z okolicznych szkół i przedszkoli. Maluchom wręczono transparenty z napisami „Popieram Komorowskiego” oraz „Głosuję na Bronka”.

Czy to „pedofilia polityczna”?

A może to już PRL bis?

Przecież to wtedy werbowało się starszych i młodych – przedszkolaków nie pamiętam – na „masówki”, spontaniczne manifestacje poparcia wodzów narodu i jedynie słusznej linii, jedynie słusznej partii. Transparenty wskazujące jedynie słuszna drogę, czerwone flagi i krawaty, z pieśnią na ustach: „zdobywczym krokiem idziemy w promienny świat”, rzucane rewolucyjne hasła… To były doskonale pojęte lekcje obywatelskości! Wrogie elementy dorzucały wywrotowe zwrotki, ale to nie mogło powstrzymać entuzjazmu mas pracujących.

I tak w Priwiślu, POstępowe elementy edukacyjne, z Kopacz-ewską na czele jak i z POparciem milosników obecnej, jedynie słusznej partii, wyzwoliły emocje miłości przedszkolaków do kandydata występującego w ramach kampanii wyborczej. A wszystko to dlatego, aby pogłębić uświadomienie lekcją obywatelskości. Następna lekcja to bohaterstwo Pawki Morozowa, a ze współczesnej historii, geniusz Drogiego Lidera Północnej Korei.
Chodzą słuchy, że burmistrz miasteczka zapraszał mieszkańców na spotkanie z Prezydentem RP. Owe zaproszenie zostało wysłane poprzez system który to ostrzega obywateli przed zagrożeniami. Czyżby ów burmistrz wiedział co czyni? A może to PROWOKACJA?! POwinniśmy pamiętać że wróg nie śpi!

A wszystko to w miasteczku, z którego pochodzę…

Pokaż dupę PO-PiS-owi oddaj głos swój Kukizowi

3 Komentarze

 1. Nie wiem czy to już pedofilia, ale wykorzystywanie dzieci do kampanii budzi we mnie obrzydzenie. A najlepsze jest tłumaczenie burmistrza i dyrektorki szkoły:
  Organizatorem spotkania był burmistrz miasta Andrzej Cieśla, który twierdzi, że prezydent zapowiadając swój przyjazd do Aleksandrowa nie wspominał nic o kampanii wyborczej. Tymczasem sam burmistrz stał na wiecu tuż obok głowy państwa. – Zabiegam o państwa głosy, zabiegam o poparcie – mówił wówczas Bronisław Komorowski.
  Cieśla uważa, że spotkanie miało dla uczniów charakter lekcji wychowania obywatelskiego.
  Renata Golec, dyrektorka szkoły podstawowej nr 1 im. Polskich Podróżników w Aleksandrowie Kujawskim tłumaczy: – Nawet przez myśl w naszej świadomości nie przeszło, że to spotkanie to typowa kampania prezydencka.

  • Sądząc po słowach burmistrza jak i dyrektorki to z tą ich świadomością nie najlepiej jest chyba… Może jakiś doktor mógłby na to coś poradzić….

   • Informowano przez system służący ostrzeganiu przed zagrożeniem jak najbardziej słusznie. Większego zagrożenia jak wizyta Bronka być już nie może:) Swoją drogą ciekaw jestem czy gdyby dzieci trzymały tabliczki ” głosuję na Dudę ,Korwina ,Kukiza” ,czy też na innego kandydata to też wg naszego doktora nauk historycznych zwanego burmistrzem dla Pani Golec i Kurator Kopaczewskiej z PO też by była lekcja wychowania obywatelskiego. Już widzę Niesioła toczącego pianę z ust i wypowiadającego się jakie to niebywałe chamstwo dzieci wykorzystywać.