Lustracja Króla Bronka

W związku z tym że media podały dziś wieść o tym ,iż miłościwie nam pilnujący żyrandola Król Bronek został zlustrowany na okoliczność startu w wyborach prezydenckich ,my również zlustrujmy jego przeszłość w polskiej polityce.

W latach 1989–1990 pełnił funkcję dyrektora gabinetu ministra Aleksandra Halla w Urzędzie Rady Ministrów, a w latach 1990–1993 (z przerwą w 1992) – cywilnego wiceministra obrony narodowej ds. wychowawczo-społecznych w rządach: Tadeusza Mazowieckiego,Jana Krzysztofa Bieleckiego i Hanny Suchockiej,
W latach 90. związany był z Unią Demokratyczną, potem z Unią Wolności. Odpowiednio w latach 1993–1994 oraz 1994–1995 pełnił w tych ugrupowaniach funkcję sekretarza generalnego. Jako kandydat Unii Demokratycznej uzyskał mandat poselski w wyborach w 1991 i1993 roku W 1997, pod koniec trwania II Sejmu, wraz z grupą działaczy UW pod kierownictwem Jana dwojga imion Rokity utworzył Koło Konserwatywno Ludowe . W tym samym roku wraz z KKL przystąpił do nowo utworzonego Stronnictwa Konserwatywno Ludowego, które jednocześnie przystąpiło do Akcji Wyborczej solidarność. W SKL pełnił funkcje sekretarza generalnego i wiceprezesa.
W wyborach w 1997 r zdobył mandat poselski jako kandydat AWS. W latach 1997–2000 przewodniczył sejmowej Komisji Obrony Narodowej, a w latach 2000–2001 był ministrem obrony narodowej w rządzie Jerzego Buzka. W 2001, jeszcze jako minister w mniejszościowym rządzie AWS, Komorowski wraz z częścią działaczy SKL związał się z Platformą Obywatelską. Z listy tego ugrupowania kandydował w w wyborach do sejmu IV kadencji. Uzyskał mandat poselski w okręgu warszawskim. Wkrótce po inauguracji nowego parlamentu wystąpił z SKL i zaangażował się w działalność Platformy Obywatelskiej. Od 2001 był członkiem zarządu krajowego PO, a od 2006 wiceprzewodniczącym. W Sejmie IV kadencji był zastępcą przewodniczącego Komisji Obrony Narodowej i członkiem Komisji Spraw Zagranicznych
W wyborach do sejmu V kadencji ponownie uzyskał mandat, tym razem w okręgu podwarszawskim 26 października 2005 został wybrany na wicemarszałka Sejmu.
W wyborach do sejmu 2007z powodzeniem startował z pierwszego miejsca na liście PO w podwarszawskim.

UFF to się facet narządził… Wszystkim którzy przebrnęli przez powyższe pełen szacun za cierpliwość, a teraz jak zwykle po naszemu…

Odkąd Bronisław obalił  czerwonych zasiadał niemal wszędzie gdzie tylko mógł zasiąść i tworzył wszystko co tylko mógł stworzyć. Wraz z nim powyższą historię tworzyli też inni znani Wam kombatanci , no ale tym chwilowo dam spokój. Faktem jest jedno. Owocem pałętania się tego pana w polskiej  polityce jest to co mamy obecnie tj: NASZE zabójcze wypłaty, NASZE umowy śmieciowe . To na skutek polityki prowadzonej również przez tego pana to NASZE dzieci nie mają w kraju żadnych perspektyw,a MY drżymy każdego dnia o to, czy będzie rodzinie co w gar wstawić. To on brał udział w tworzeniu tego co mamy obecnie i to teraz ONI znowu próbują go wsadzić na stołek i ściemniają nam jakie to on ma wśród nas poparcie. G…o ma a nie poparcie ,apeluję i będę apelował do obrzydzenia idźmy na wybory ,a paru kolesi się poważnie zdziwi. Głupia mina Bronka jak przegra wybory -Bezcenne. Dobrze że się ogolił będzie lepiej widoczna.

Pokaż dupę POPISOWI oddaj głos swój Kukizowi.

PS1- Pisiory się nie podniecajcie ,jutro będzie o Was

PS2- widzę ,że sporo osób wchodzi na bloga, więc to co robimy ma sens ,ale ktoś by mógł też czasem narościć się i napisać jakiś komentarz . Smutno tu bez Was :)

3 Komentarze

  1. Niech Kukiz sam pokazuje dupę POPISOWI. Nie byłby zresztą pierwszym artystą od pokazywania dupy. Ale z tym prezydentem to już bez przesady. Jeżeli Kukiz może być prezydentem to pierwszy lepszy magik również.

    • W tym cały urok demokracji .Co jakiś czas odbywają się wybory i każdy kto nie jest pozbawiony praw publicznych może w nich startować i nawet zostać prezydentem. Jeśli masz z tym problem masz dwie opcje. Lajcikową głosować na kogo innego i hard -emigrację do Korei Północnej. Pozdrawiam