Spoty Wyborcze Kukiza

Potrafisz Polsko! – oficjalny klip Kampanii Pawła Kukiza na Prezydenta RP 
Sfinansowany ze środków Komitetu Wyborczego Kandydata na Prezydenta RP Pawła Kukiza, czyli z dobrowolnych wpłat dokonanych przez obywateli Rzeczypospolitej na rzecz Kandydata. 

Film zawiera fragment przemówienia Marszałka Józefa Piłsudskiego z 5 września 1924 roku: „Zdaniem moim, zasadniczym postulatem w stosunku jest zawsze umowa i lojalne tej umowy dotrzymanie. I czy stróż zamiatający ulicę i minister rządzący krajem, (…) dla wspólnej pracy z innymi – warunki stawia, warunki przyjmuje. I gdybyż wzajemnie, lojalnie je dotrzymywano, jakżeby inaczej życie wyglądało.”Dziękuję Wam wszystkim – bez Was nic by się nie udało!!Idźcie na Wybory!!! #PotrafiszPolsko!!!Paweł Kukiz

                                                                                                                                    

Nasz kandydat zaprezentował spot wyborczy. Oto on w całej okazałości:

Pokazujcie znajomym i udostępniajcie wszędzie gdzie macie możliwość.

Pokaż dupę PO-PiS-owi oddaj głos swój Kukizowi

7 Komentarze

  • Tylko pójściem na wybory i oddaniem głosu na Pawła możemy odciąć oszustów od żłoba

 1. Mam dość tych samych twarzy w sejmie. Obiecują to co chcesz usłyszeć, a później nikt nie odpowiada za niespełnione obietnice. Czas na polityka odpowiedzialnego przed nami. Czas na JOW-y!
  Obejrzyj, oceń, zdecyduj.
  Ja zdecydowałam. Paweł Kukiz to mój kandydat.

  • No i właśnie o to chodzi żeby było nas jak najwięcej, a wtedy uda się coś w tym kraju zmienić

 2. Czas sprawy wziąć we własne ręce. Używać własnej głowy. Korzystać z praw i wywiązywać się z obywatelskich obowiązków. Po pierwsze z obowiązku i prawa wyborczego.

  • Dokładnie. Jeszcze ciężko przekonać do tego większość rodaków ,zresztą po trosze ich rozumiem,ale nie uda się zmienić na lepsze Polski jeśli sami nie zaczniemy się do tych zmian przyczyniać biorąc udział życiu publicznym naszego kraju. Te wybory i pokazanie że taki sam zwykły człowiek jak my dzięki naszym głosom może coś w polityce osiągnąć to może być nasza pierwsza i ostatnia na te zmiany szansa.Polacy dziwią się że w polityce brak uczciwości ,ale jak ma być inaczej skoro ci uczciwi nie chcą się angażować?Może dobry wynik Pawła Kukiza będzie takim pozytywnym kopem od którego coś się na naszej scenie politycznej ruszy,bo będzie on też zachętą do tworzenia innych organizacji i ruchów obywatelskich.

 3. Prawo do referendum, czyli do sprawowania władzy nad państwem przez obywateli BEZPOŚREDNIO, zagwarantowane jest w konstytucji; niestety na niby. MUSIMY domagać się respektowania naszych konstytucyjnych praw,; prawa do referendum konstytucyjnego i prawa do SWOBODNEGO wybierania posłów dzięki ordynacji większościowej JOW. Innej drogi odzyskania Polski nie ma!