„Matka bzdurka”

Ileż to pomyj wylało się na Kukiza. Pisiory osiągnęli chyba apogeum swoich możliwości w tym temacie. Nawet sam „matka bzdurka” raczył rzygnąć jakimś paszkwilem na temat finansowania Kukiza przez jakieś ciemne typy. Do wszystkich dla których matka bzdurka jest wiarygodny mam jedno pytanie, dotyczące  podobnej zastosowanej przez PIS sztuczki wyborczej z kampanii prezydenckiej, jaką była szeroko reklamowana książka Sumlińskiego.

Skoro ta książka była tak wiarygodna to czemu kandydat Duda bawił się w TVN we wręczanie proporczyków komorowi zamiast wręczyć mu po prostu książkę?

Odpowiedź: Bo się bał gdyż wiedział, że z graczem tej wagi co Komor popierany przez PO tym paszkwilem nie wygra ,a PO zniszczy go w sądzie.

Podobnie jest z matką bzdurka .Matka bzdurka może sobie fikać do Owsiaka ,Kukiza bo wie ze protektorat PIS (ciekawą lekturą byłoby zestawienie z czyich darowizn utrzymuje się matka bzdurka) mu na takie płotki wystarczy. Do ważniejszych nie podskoczy

Osobna kwestią jest obłuda PIS, o której pisałem już nieraz (nawet w artykule „Uwaga na PIS” przewidziałem że PIS już kolejną książkę tworzy, tym razem o Kukizie). PIS żebrze jak głodny pies o to ,aby Kukiz zadeklarował że po wyborach będzie z nimi współpracował . Pawłowicz i Arciszewska ślą ociekające wazeliną listy ,a równocześnie wypuszcza się na tego samego Kukiza „matkę bzdurka” z jego urojeniami..

Chcieliśmy sobie z  matką bzdurka podyskutować ze swojego bloga jednak usunął posta ,którego napisał współtworzący tego bloga Jerry a w mailu przysłanym na prywatną pocztę nazwał go głupkiem. Czemu?Czy tak postępuje człowiek pewny swoich poglądów? Nie tak postępują tchórze i krótkie cwaniaczki tylko

Do wszystkich niegłosujących i wahających się .

Czy naprawdę chcemy Polski paszkwili drukowanych na każdego kto zagraża jedynie słusznej katolickiej partii? Czy naprawdę chcemy Polski , w której każdy z nas chcący służyć naszemu krajowi poprzez działalność polityczną, z chwilą gdy stanie się liczącym graczem będzie niszczony przez płatne trole PIS typu „matka bzdurka”? Czy naprawdę chcemy Polski w której każdego będzie można obsobaczyć że jest agentem ubekiem czy zaprzańcem (co śmieszniejsze sobaczą zwolennicy partii która hołubiła w swoich szeregach komuchów jeden z nich był nawet w rządzie PIS ministrem -kolejna obłuda)

Ja takiej Polski nie chcę, dlatego idę na wybory i nie głosuję na PIS.