Ludzie Kukiza

Ostatnio wszyscy nas straszą mitycznymi „ludźmi Kukiza”, którzy przyjdą i wszystko „zjedzą”. Postanowiliśmy więc pokazać kilkoro tych „pożeraczy Polski” – sami oceńcie czy jest się czego bać?  ;-)

Pełna lista kandydatów do sejmu dostępna w pliku pdf znajduje się tutaj: KWW Kukiz’15 – kandydaci do Sejmu RP    a lista kandydatów do senatu tutaj: KWW Kukiz’15 – kandydaci do Senatu RP

Oto wybrane przez nas „ciasteczkowe potwory” Kukiz’15             ( aż 21 – czyli zwycięskie „oczko”  :-P )

Ewelina Sztab

Zbigniew HatłasAnna Barbara Kosiak-Przybyła Paweł Szramka Magdalena Chałas Andrzej Anusz Kamila-Kepińska Damian Wasilewski monika-bartelak oskar-szyba Anna Krajewska Ewa Gutek Maciej Sułkowski Agnieszka-Leciejewska Paweł Maciak Anna Stawowczyk Robert Gogółka

Dorota Wiśniewska Mateusz-Gruźla


Olimpia Tomczyk - Iwko

Nie ma się co bać! Tylko Kukiz’15 głos swój dać!

3 Komentarze

  1. Prowadząc naszą akcję popisuję sobie z ludźmi w necie – gdy PiSiory zaczynają PiSać o „ludziach Kukiza” to uchem wyobraźni słyszę jak na zewnątrz złowieszczo hula wiatr, gdzieś z tła dociera do mnie odgłos skrzypiących podczas otwierania starych drzwi a nad wszystkim góruje upiorny śmiech krwawego kurdupla :) – Istny horror. Czy jest się czego bać – oceńcie sami . :)

  2. Problem nie w tych, którzy są pokazywani, ale w tych którzy nie są. Dlaczego nie ma na stronie kukiz.pl życiorysów wszystkich kandydatów? Przecież były wypełniane ankiety zgłoszeniowe, więc informacje są.

    • Pytanie o życiorysy kandydatów to pytanie do sztabu i w szczególności do ludzi zarządzających stroną kukiz.pl. Być może nie mają takich możliwości prawnych bądź techniczno – organizacyjnych – tego nie wiem. Gdybyśmy my mieli taką możliwość na pewno prześwietlilibyśmy wszystkich kandydatów – niestety nie mamy takich zdolności organizacyjnych i dostępu do wszystkich informacji. Gdyby to od Nas zależało w każdym okręgu powstała by strona na której kandydaci z list Kukiz’15 obligatoryjnie musieli by wypełnić ankietę w formie elektronicznej – problemu by nie było, a prawdomówność kandydatów szybko internauci by zweryfikowali. W każdym bądź razie my pokazujemy ludzi, których uważamy za godnych naszego głosu (jest ich o wiele więcej oczywiście, praktycznie w każdym okręgu). Pewne jest to, że to od nas wszystkich mniej lub bardziej zaangażowanych zależy kto zostanie wypromowany i w konsekwencji wybrany w naszych okręgach. Niestety przy tworzeniu list nie da się uniknąć kontrowersji i krzywdzących decyzji względem niektórych środowisk czy poszczególnych osób. Kukiz’15 to ruch skupiający wiele środowisk i pogodzenie ich interesów nie było na pewno łatwe. Obecny system wyborczy tylko to wszystko bardziej komplikuje. Nikogo nie rozgrzeszam tylko stwierdzam fakt. Pewnie można było to lepiej zorganizować jednak jest jak jest i tego już nie zmienimy. Pamiętajmy tylko, że listy nie kończą się na „jedynkach”, „dwójkach”, czy „trójkach” – jest tam o wiele więcej „numerków” i jeśli komuś z jakichkolwiek względów ktoś nie odpowiada można głosować na kogoś innego z listy Kukiz’15. Koniec końców to my wyborcy zdecydujemy kto z tych list dostanie się do sejmu.