Referendum w sprawie imigrantów

03.02.2016

Jak już pisaliśmy w artykule – „Referendum głupcze!” pochwalamy i wspieramy ideę referendum w sprawie imigrantów zaproponowaną przez ruch Kukiz’15. Dziś odbyła się kolejna konferencja w tej sprawie zorganizowana przez posłów Kukiz’15. Poniżej przedrukowujemy oświadczenie zamieszczone po konferencji na facebook-owej stronie „Posłowie – Kukiz’15″. 

referendum ws imigrantów

Posłowie – Kukiz’15

DOŁĄCZ SIĘ i Ty! ◄ ◄ ◄

Kolejne środowiska przyłączają się do naszej zbiórki podpisów pod wnioskiem o referendum ws. tzw. „uchodźców” – mamy już niemal 100 tysięcy podpisów!

═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═
………………………………………………………………………………………………………….
Na dzisiejszej konferencji ogłosiliśmy, że kolejne organizacje – m.in. Ruch Kontroli Wyborów, Ruch Kontroli Władzy i środowiska kibicowskie – dołączają do naszej inicjatywy rozpisania referendum ws. przyjmowania „uchodźców” i wspomogą nas w zbieraniu podpisów. Każde wsparcie jest cenne, szczególnie, gdy chodzi o oddanie głosu Obywatelom w tak ważnej sprawie.

Mamy już niemal 100 tysięcy podpisów i ani myślimy się zatrzymać!

„Zaangażowaliśmy się w zbiórkę podpisów, ponieważ jesteśmy poważnie zaniepokojeni kwestią przyjmowania uchodźców. Z całych sił będziemy wspierać inicjatywę referendum” – przyznał Marcin Dybowski, Stowarzyszenie Ruch Kontroli Wyborów, Ruch Kontroli Władzy.

„Przyjmowanie uchodźców będzie odciskało głębokie piętno na naszym społeczeństwie, przyjmowanie w formie narzuconej nam przez Unię Europejską, w takiej masie, bez weryfikacji, to forma samobójstwa na płaszczyźnie kulturowej” – powiedział Andrzej Duffek, przedstawiciel kibiców.

„Nie są nam obojętne losy naszego kraju, przyjmowanie uchodźców to zagrożenie dla utraty naszej tożsamości, dlatego podjęliśmy decyzję o włączeniu się w akcję zbierania podpisów. To bardzo ważna sprawa dla naszej ojczyzny” – stwierdził Przemysław Piwowarski, przedstawiciel kibiców.

Link do konferencji:

http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje.xsp?unid=544C159FDAAE044BC1257F4C004DF929
#


https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/

═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═
………………………………………………………………………………………………………….
W konferencji udział wzięli: Rzecznik Kukiz ’15 Jakub Kulesza oraz Marcin Dybowski, Andrzej Duffek i Przemysław Piwowarski, Wojciech Jachymiak (reżyser, organizator kampanii „Nie rzucim ziemi”).

Pamiętajcie – odwiedzajcie stronę www.dzienreferendalny.pl, drukujcie karty i zbierajcie z nami podpisy! Niech Obywatele decydują.
………………………………………………………………………………………………………….
═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═”