O nauczce, zdradzie i zaprzańcach słów kilka

Burza po pamiętnym głosowaniu panakukizowych posłów nadal trwa. Jest ona umiejętnie podsycana przez pisowskich kwakaczy. Widać jak na dłoni, że jak to napisał jeden z blogerów „Bozia prezes wydał na Kukiz’15 zlecenie”. Tylko patrzeć jak do oburzonego chóru pisiorów dołączy „mamusia bzdurka” i wysmaży kolejny paszkwil.

Pisiorki maja to do siebie, że dla określenia małych rzeczy używają bardzo wielkich słów. I tak obsiadają każde forum, jak robactwo trupa i wrzeszczą o zdradzie, zaprzańcach, agentach i popieraczach PO. Mnie bardzo uderzyło to, że Kukiza wyzywają od zdrajców, dlatego chcę tym małym kwakaczom używającym wielkich słów zadać kilka pytań.

Kogo to Waszym zdaniem zdradził Paweł Kukiz? Czy Kukiz przysięgał na wierność waszemu kurduplowi? Paweł Kukiz

Czy naprawdę macie tak zryte te moherowe berety, że PIS utożsamiacie z Polską?

Czy zdradą nie jest przegłosowanie wraz PO i resztą ferajny odszkodowań dla Żydów?

Głosowanie rent dla żydów

Źródło: http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=59&NrGlosowania=79

Gdzie jest cofnięcie zdradzieckiej ustawy 1066 pozwalającej na pacyfikowanie POLAKÓW przez obce służby?

Czy zdradą nie jest ustawa autorstwa PIS zezwalająca na interwencję obcych wojsk na terytorium POLSKI? (źródło: spektrum prawdy lub premier.gov.pl)

Czy nie jest zdradą podpisanie przez polityków PiS (m.in. Witold Waszczykowski, Maciej Łopiński, Piotr Naimski, Marek Kuchciński, Adam Lipiński) wraz z politykami PO (m.in. Małgorzata Kidawa-Błońska, Tomasz Siemoniak) odezwy neobanderowców ukraińskich (Dmytro Jarosz) i człowieka negującego zbrodnię Wołyńską (Wołodymyr Wiatrowycz)? (źródło: Klub Inteligencji Polskiej)

Czy nie zdradą jest ustawa o obrocie ziemią zezwalająca na jej kupowanie i sprzedwanie związkom wyznaniowym, a więc KK (instytucja będąca „obywatelem” obcego państwa tj Watykanu), Żydom i Muzułmanom? (źródło: Wierni Polsceziemia dla żydów ziemia dla muzułmanów

Czemu PIS przyjął ustawę o inwigilacji POLAKÓW, prawie kropka w kropkę przepisaną od peowców? (Sprawa opisana tutaj)

Czy nie jest zdradą i donosicielstwem wysłuchanie w PE zorganizowane przez polityków PiS (m.in. Szczerski, Czarnecki i Duda) w 2014 roku? (źródło: wPolityce)

Gdzie jest 500 zł na KAŻDE POLSKIE dziecko? (zdrada części elektoratu)

Jak widzicie zanim zaczniecie kwakać o zdradzie, bo ktoś tam z kimś głosował, czy ktoś tam podał komuś rękę, warto uderzyć się we własne piersi bo przykładów na to, że Wasi idole zdradzają Polskę i Polaków jest dużo więcej.

Kwaczą też pisiaki o zaprzańcach, a równocześnie sami uprawiają zaprzaństwo czystej wody. Kto ma ochotę niech zrobi eksperyment i powie pisiakowi, że PIS, na spółę z dzisiejszą PO, rządził w AWS ,zobaczycie czy się przyznają. Głową ręczę że się zaprą i to nie po trzykroć jak św Piotr Jezusa, a o wiele bardziej ,a jak już nie dadzą rady będą bredzić, że jesteście żydami, cyklistami ,lewakami i wegetarianami ,nawet nie wiedząc do końca co te słowa oznaczają. Przykładów na zaprzaństwo PIS też bym znalazł dużo więcej ,ale nie chcę aby ten artykuł ciągnął się w nieskończoność.

Wyciągają też, że Kukiz popierał PO, a zdają się nie pamiętać że ich prezydent należał do poprzedniczki PO tj Unii Wolności ,że świętej już pamięci pani Gilowska, zanim została wicepremierem w rządzie PIS była posłanką PO i współtwórczynią ich programu, ich obecny minister edukacji Gowin był w PO ministrem sprawiedliwości. a wicepremier Morawiecki doradzał Tuskowi. z UW do PiS

Moherka, który wobec powyższych faktów śmie bredzić jeszcze o czyjejkolwiek zdradzie chyba jego „buk” opuścił, a woda święcona mu rozum wyżarła.

A teraz słówko o nauczce. Nauczka z tego płynie taka, że nie warto sie mieszać w wojnę zdrajców pisowskich z peowskimi. Jest takie powiedzenie: „Gadaj z dupą to Cię obsra”. Pan Kukiz usiłował (a raczej już po fakcie został wrobiony przez Petrusiowatych i peowców) gadać i został obsrany. Trzeba z tego wyciągnąć słuszne wnioski i robić dalej swoje.

Pozdro Panie Kukiz