27 czerwiec 2015. Lubin – konferencja prasowa Kukiza

Jak wiadomo 27.06.2015 w Lubinie odbył się zjazd woJOWników Kukiza. Po spotkaniu Pawła Kukiza ze swoimi sympatykami – na którym padły dość ważne deklaracje i słowa, które niestety nie były nowością dla woJOWników – odbyła się konferencja prasowa. Jak to w takich wypadkach bywa, w sieci zaczęło krążyć mnóstwo filmów bardziej lub mniej poprzycinanych i zawierających fragmenty wyrwane z kontekstu. Naszym celem jak zawsze jest rzetelne informowanie, dlatego zamieszczamy całą konferencję prasową Pawła Kukiza. Dzięki temu sami możecie sobie wyrobić zdanie na temat jej przebiegu i słów, które tam padły. Zachęcamy do obejrzenia i wyciągnięcia własnych wniosków – z tego powodu nie napiszemy na razie naszego komentarza, co nie znaczy, że nie posiadamy własnego zdania na temat konferencji. Nie chcemy po prostu narzucać nikomu naszych poglądów na temat konferencji. Czekamy na Wasze komentarze i opinie.

https://www.dailymotion.com/video/x2vou3b_konferencja-prasowa-pawel-kukiz-lubin-27-06-2015_news

2 Komentarze

 1. Reklama co 5 min. jest mocno denerwująca.
  Rozumiem, że konferencja jest o JOWach, ale naturalne jest, że w pewnym stopniu jest to też kampania wyborcza.
  Rozumiem też i cieszę się, że Paweł nie mówi o programie tylko o strategii, ale oczekiwałbym jednocześnie, żeby w ramach tej strategii powiedział, albo wylistował trochę więcej, tzn: które obszary nie działającego państwa chce naprawiać.
  Bo kiedy pójdę do wyborów to chcę wiedzieć co ma zostać osiągnięte, a w tej chwili odbieram to trochę tak jako pierwszy punkt programu wyborczego: JOWy. A co się stanie jeżeli nie przekroczymy wymagalnego minimum referendalnego? Nie bardzo też rozumiem dlaczego Janusz Korwin Mikke może zostać zaproszony na listy wyborcze.

  • Witaj Rafał.
   Co do reklam to fakt, że wkurzające ale nie znaleźliśmy całej konferencji bez reklam. A naprawdę zależy nam żeby przekaz był jak najbardziej rzetelny. Co do strategii to osobiście myślę, że dużo więcej dowiemy się już po referendum właśnie dlatego, że teraz Paweł chce aby wszyscy skupili się na osiągnięciu wyniku referendum. Poza tym strategia w dużej mierze zależeć będzie właśnie od wyniku referendum. Jedno jest pewne, niezależnie od wyniku referendum zarówno Kukiz jak i cały ruch będzie walczył o jak najlepszy wynik w wyborach parlamentarnych bo innego wyjścia nie ma. Nikt poza ruchem Kukiza nie wprowadzi zmian przez niego postulowanych. Co do zaproszenia na listy JKM to Paweł chce po prostu zaprosić wszystkich kandydatów anty-systemowych. Szczerze to nie wiem po co to Pawłowi ale to nic nie zmienia. Moim zdaniem od zaproszenia do startu jeszcze długa droga i nic z tego nie wyjdzie. Ani JKM ani Ogórek nie mówiąc o pozostałych nie zgodzą się startować z jednej listy. A gdyby nawet to przecież to tylko kilka osób i wcale nie musimy na nich głosować.