Komor ,Duda i obłuda czyli „Polacy nic się nie stało”

Ponieważ widzę że zaczynamy być popularni a i czasu dziś nieco więcej, pozwolę sobie skreślić parę słów na temat kampanii wyborczej. Chyba nikogo to nie dziwi bo na chwilę obecna to wyborami Polska żyje.

Niejednokrotnie wypowiadałem się i dalej to podtrzymuję że PO i PIS są siebie warte. Jednak skłaniam się coraz bardziej ku stwierdzeniu że nawet jeśli weźmiemy pod uwagę wrzaski „szalonego” Antka”, paranoję smoleńską, ojca Tadeusza i dzikie walki o to ,aby w Polsce w każdym szalecie wisiał krzyżyk, większym zagrożeniem dla Polski  a nawet dla ustroju demokratycznego jest Platforma Obywatelska. Dlaczego tak myślę?

Ponieważ są to zwyczajni obłudnicy o niczym nieuzasadnionym poczuciu wyższości nad innymi.Jak się przejawia ta obłuda?

Aby odpowiedzieć na to pytanie cofnijmy się do wizyty bronkobusa w moim rodzinnym Aleksandrowie Kujawskim i perfidnego wykorzystania małych dzieci do kampanii politycznej. Na płynące zewsząd głosy oburzenia zarówno władze Aleksandrowa sztab PO i internetowi naganiacze uderzyli w znaną nam od lat nutę : ” Polacy nic się nie stało”Zwyczajną pedofilię polityczną nazwano ( o zgrozo) lekcją wychowania obywatelskiego i patriotyzmu.Potem sprawa nieco przycichła ,ale traf chciał że podobną wpadkę z winy nadgorliwości swojej matki zaliczył Duda. I zaczęło się ujadanie jakie to postępowanie tej pani było złe naganne w złym smaku,przeczytałem nawet gdzieś ze podważyło standardy demokratyczne. Czyli jak PO w biały dzień molestuje politycznie dzieci jest fantastycznie i cacy ,jak ktoś inny agituje wśród dorosłych to już be.

Druga rzecz . Od jakiegoś czasu promuję na portalu Interia naszą ankietę. Kończę te posty zawsze hasłem przewodnim którym promuję jednego z kandydatów. Cóż się dzieje wtedy? Na ogół pod tymi postami jest multum czerwonych łapek i kilku nawiedzonych Pisiorków plumka sobie że Only Duda ,że Kukiz jest wystawiony po to żeby odebrać mu głosy ,że wspierając Dudę wspieram Bronka,a ostatnio przeczytałem ze jestem durnym platfusem co rozbawiło mnie szczerze mówiąc do łez. Czy tak powinna wyglądać dyskusja? Jest rzeczą naturalną że nie. Natomiast wczoraj ,jako że geniusz Pana Bronisława nie został doceniony w Lublinie do dyskusji włączyły się bojówki PO.i się zaczęło ujadanie . Nie będę tutaj przytaczał tych wszystkich bzdur które wypisywali bo sami czytacie fora i wiecie jak jest, jednak jednego posta przytoczyć muszę

„Jestem jak większość na tym forum nieudacznikiem życiowym! Wolę o sobie myśleć, że jestem rewolucyjnym buntownikiem… Ale to nie jest prawda… Bo w gruncie rzeczy jestem tzw NEETsem z małego zadupia. Trochę nietypowym bo jednak jeszcze pracuję… Ponieważ zarabiam 1200 zł. netto. Nie mogę dostać kredytu! Mam wyższe wykształcenie… Ale nic sensownego nie potrafię zrobić. Chciałbym zarabiać tak jak w UK.. Ale mieszkam w Polsce! Wiem że Polska jest krajem na dorobku… Ale boję się ruszyć tyłka, albo zająć się czymś na własny rachunek! Wiem że to głównie moją wina… Ale wolę mówić że to wina rządzących… I dlatego zagłosuję na złość na Kukiza albo jakiś Ogórek! Niech innym też będzie gorzej! Pewnie Polska cofnie się do czasów komunizmu gdzie tylko garstka partyjnych bonzów i innych Kaczyńskich miała lepiej! Ale przynajmniej reszta będzie miała tak jak ja!”

Taka gra. Mało że znowu socjotechnika dzieląca Polaków na młodych i wykształconych z wielkich miast i „NEETSÓW” z zadupia. To jeszcze mówi mi się że nie mogę mieć własnego zdania ,własnego kandydata na prezydenta ,własnych poglądów na Polskę,a jedyne co mogę to za przeproszeniem „lizać rowa” jedynie słusznej partii. wtedy będę należącym do elity udacznikiem,dostanę wpędzający mnie w niewolnictwo kredyt ,będziemy spijać sobie z dzióbków ,wychwalać pod niebiosa rządy PO i bronka po których wszystko w kraju leży i kwiczy ,a kto podniesie rękę na władzę peowską temu te rękę władza Peowska odrąbie.
Nie macie wrażenia że to już było? Ja mam ,dlatego z dniem dzisiejszym rozpoczynam akcję  pod hasłem:
NIE JESTEM NIEUDACZNIKIEM. JESTEM POLAKIEM- NIE GŁOSUJĘ NA PO