Kilka słów na temat pierwszej tury

Poza nami pierwsza tura wyborów prezydenckich.  Na wstępie pragniemy serdecznie podziękować wszystkim którzy „Pokazali d…ę POPISOWI i oddali głos swój Kukizowi”. Wszyscy których udało nam się do tego przekonać maja wkład w sukces wyborczy naszego kandydata. Jesteście ludźmi wolnymi dlatego „Nasza Prawda ” nie będzie przekonywać Was do oddawania głosu na któregokolwiek z kandydatów ,tym bardziej że całą naszą kampanie oparliśmy na proteście przeciw POPIS. Pragniemy pozostać w zgodzie z własnymi przekonaniami i w drugiej turze nie zagłosujemy na nikogo. Wy czyńcie jak uważacie. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się też nam zaproponowana na FB akcja głosowania w drugiej turze na …Kukiza poprzez dopisanie na karcie jego nazwiska i postawieniu przy nim krzyżyka i zamalowaniu kratek przy nazwiskach POPISOWYCH kandydatów .Kilka słów na temat kampanii. Kampania nudna przepojona nienawiścią zwłaszcza odkąd Kukiz zdecydowanie wyszedł w sondażach na trzecie miejsce. Dudzie w osiągnięciu sukcesu pomógł Kukiz ponieważ odebrał głosy Bronkowi . Bronka natomiast zgubiła zbytnia pewność siebie. .

Tyle o sukcesie teraz o porażce. Porażka nasza jest to że nie potrafiliśmy przekonać niegłosującej większości do udziału w wyborach. Szkoda bo tam był klucz do całkowitego wykończenia POPISU w tych wyborach. Teraz będą toczyć te swoje gierki celem odebrania głosów Kukizowi przed wyborami parlamentarnymi

Co dalej? Ciężka praca. W dużej mierze od poczynań Kukiza w najbliższych dniach będzie zależało czy utrzymamy nadal swoje poparcie dla niego.Jeśli będzie budował ruch społeczny w oparciu o ludzi którzy dali mu sukces i nie będzie flirtował z PIS Korwinem bądź tymi którzy zdobyli w tych wyborach śladowe poparcie a zapragną przytulić się do jego sukcesu może nadal na nas liczyć.Jeśli nie…cóż i tak w dalszej perspektywie mamy zamiar spróbować stworzyć własna organizację .

Mamy jedna satysfakcję. Na interii promować Kukiza zaczęliśmy pier(w)si :-)

Zapraszamy do śledzenia bloga i aktywnego udziału w życiu publicznym naszego kraju .Polska to również  MY . Nie pozwalajmy aby urzędnicy ,biznesmeny i mohery o tym zapominali.

Pokaż dupę POPISOWI oddaj głos swój Kukizowi