Głosując na…

Jak ten czas leci… Nie tak dawno debiutowaliśmy w roli „speców” od kampanii wyborczej w wyborach prezydenckich (jak na debiut poszło nam całkiem nieźle ),a już tylko kilka dni pozostało do wyborów parlamentarnych. Ponieważ jesteśmy otumaniani płynącą zewsząd propagandową papką, opiszmy partie nasze „kochane” w nich startujące i zdemaskujmy sztuczki co niektórych, bo w jednym przypadku znów byliśmy świadkami zmiany szyldu i ucieczki do przodu.

Głosując na :

PO – głosujesz na Mirów, Zdzichów i Rychów. Na kontynuację polityki zamykania oczu na problemy i wyolbrzymiania dosyć wątpliwych sukcesów. Głosujesz na propagandę złotych czasów, w których jakoby żyjemy i zielonej wyspy. Głosujesz na Polskę przyszłości w której wszystko BĘDZIE ,ale nikt nie wie kiedy i czy w ogóle.

„Prawda o PO”

                                                                                                                                       

PiS - głosujesz na zamachy, sztuczne mgły, pomniki i krzyże w każdym wychodku. Głosujesz na obłudę, z którą wmawiają Ci ,że wszystko co złe to nie oni ,tylko 8 lat PO. Że nie było ich w „Magdalence”, w PC, w AWS. Że oni jeszcze nie rządzili. Otóż rządzili i mają swoją cegiełkę (a raczej cegłę) w ruinie Polski, którą teraz tak ochoczo ogłaszają. Tak samo jak PO kradli, tak samo jak PO sprzedawali i tak samo jak PO kłamią.

„Prawda o PiS”,         „(Nie)prywatyzacja wg PiS”,

A tutaj „szczęśliwa PO-PiS-owa rodzinka” – kochająca się i wspierająca już od  26 lat a przy okazji niszcząca Polskę i Polaków – by „KOLESIOM ŻYŁO SIĘ LEPIEJ„…

                                                                                                                                          

PSL - partia  obrotowa. Jeśli Ci nie przeszkadza kolesiostwo, kumoterstwo i nepotyzm czystej wody. Jeśli Ci nie przeszkadza, że za stołki pójdą z każdym i zrobią wszystko, nawet kupią Ci najdroższy gaz w Europie to na nich głosuj  ;-) 

                                                                                                                                        

Nowoczesna – temat rzeka, ale postaram się streszczać, bo wiem że rodacy niezbyt lubią czytać długie teksty. Głosując na tych oryginałów głosujesz na pana Balcerowicza, który do spóły z panem Petru schładzał nam gospodarkę, efektem czego była słynna dziura Bauca. Oni sami chyba uczyli się ekonomii z książki, którą ich młodzieżówka podarowała Kukizowi – „Ekonomia dla bystrzaków” . Głosujesz na faceta, który doradzał Polakom kredyty we frankach szwajcarskich (jak to się dla nich skończyło dobrze wiemy), a sam w tym czasie swój kredyt przewalutował. W końcu głosując na Nowoczesną głosujesz na „patriotów gospodarczych”, którzy to podatkami ze swojej działalność w Polsce zasilają budżet państwa… – To że jest to państwo Cypr to już szczegół  :-P 

„Czy to coś zmieni jeśli…”

                                                                                                                                        

Zjednoczona Lewica (ZLEW) – toż to w czystej postaci lewizna z SLD, przypudrowana słodziutką buźką Nowackiej. Toż to te same Millery ,Wenderlichy i Czarzaste pochowane w szafie jak Macierewicz w PiS-ie. To już lepiej na to nowe „Razem” zagłosować. Miej zlew na ZLEW

                                                                                                                                          

KORWIN – obok słusznych postulatów, których i tak JKM nie zrealizuje (bo on nie po to głosi by realizować ale po to aby głosić) to partia pełna idiotyzmów. Dyskwalifikują ich wypowiedzi o „strzelaniu do polskich górników” i nazwanie ludzi którym w ich kapitalistycznym raju powinie się noga i są zmuszeni stanąć w kolejce po zasiłek „śmieciami”. Poza tym Korwin tak ochoczo nazywający Kukiza chorągiewką, sam się chorągiewką okazał. Najpierw wyparł się JOWów, których zwolennikiem mienił się do kampanii prezydenckiej i zadeklarował sam a także ustami Wiplera ,wejście w koalicję z PiS – mimo że PIS to według Korwina socjaliści z którymi on zajadle walczy przecież. Wychodzi też tu jego udawana antysystemowość.

„wtf ? KORWIN prosi Kaczyńskiego o koalicję!!!”

„Wipler nie wyklucza koalicji z PiS”

                                                                                                                                            

Szczęść Boże – ruch Brauna ,fajna alternatywa dla PIS szkoda, że tak o nich wszędzie cicho i że nie zarejestrowali list we wszystkich okręgach. Razem z Kukiz’15 mogliby wnieść trochę świeżości do tego zatęchłego polskiego bagienka. Braun jest trochę co prawda zdewociały ,ale przynajmniej pali szczerze to co myśli. Lubię takich ludzi . Szczęść Boże panie Braun i powodzenia w wyborach.

                                                                                                                                        

RAZEM – jak już napisaliśmy wyżej, sensowna alternatywa dla ZLEWU. Elektoracie lewicowy rozważ to dla dobra własnych poglądów i dla Polski, której lewa noga jest potrzebna choćby jako przeciwwaga dla ultrakapitalistycznych oszołomów ,bo SLD, czyli dzisiejszy ZLEW ideały lewicowe już dawno skompromitował.

                                                                                                                                        

My głosujemy na Kukiz’15 – Trzeba wprowadzić do parlamentu nowych ludzi, którzy będą działali w naszym interesie. Ludzi nieskażonych jeszcze wielką polityką czy układami. Ludzi młodych wreszcie, a nie leśnych dziadów z PO-PiS-u i ZLEW-u.. Ludzi którzy będą działać dla Polski. Wejście Kukiza i może Brauna do sejmu da napęd innym, którzy są jeszcze poza polityką, a mają pomysły i zdolności po temu ,aby tworzyć nowe inicjatywy i ugrupowania. Oby było ich jak najwięcej i oby były na tyle silne ,aby wystartować w wyborach. Wtedy wymieciemy PO-PiS z przyległościami raz na zawsze z polskiej polityki.Oni już nam nie pomogą mogą tylko dalej szkodzić.

„Ludzie Kukiza”,         Strategia-Zmiany-Kukiz15

                                                                                                                                          

Apelujemy o udział w wyborach i tradycyjnie już prosimy: Głosujcie na tych na których chcecie ,a nie na tych których wmawiają Wam media. One w trwaniu PO-PiS-owego układu mają swój interes i zawsze będą go wspierać.

Chcesz coś zmienić? – Idź na wybory. Nie idziesz? – Inni zdecydują za Ciebie!

Idźmy na wybory i głosujmy świadomie

521e0f2f078f5