Bzdury II tury – mitologia wyborcza część 2

Jak już wszyscy wiemy Paweł Kukiz odniósł niespodziewany dla „elit „sukces i teraz część tych elit, a mianowicie fałszywcy z PIS ,którzy wcześniej odsądzali go od czci i wiary, łaszą się do jego wyborców jak wygłodniałe kundle. Jakich to oni obietnic nie snują i jakich teorii nie wygłaszają… Opiszmy ku powszechnej wesołości niektóre bzdury. W końcu śmiech to zdrowie, a jeśli wśród naszych „antysystemowców” znalazł się taki co im uwierzył , może dzięki temu krótkiemu tekstowi wróci mu choć cząstka rozumu. Oto nasza lista przebojów mitów wyborczych, opowiadanych nam przed drugą turą.

1) Głosując na Dudę wybierasz mniejsze zło: Litości, jakie ono jest mniejsze? PO i PIS to taki garnek z zepsutą zupą. Teraz zupę tę rozlano nam do dwóch talerzy i niezależnie od tego ,który talerz wybierzemy strujemy się. Przecież PIS to tacy sami obłudni kłamcy jak PO. Czołowi działacze PIS są też skompromitowani 25 letnim politykowaniem i w dużej mierze dzięki nim mamy dziś to, co mamy. Tak samo wyprzedawali majątek narodowy, konsekwentnie prowadzili tą samą politykę gospodarczą co dzisiejsze PO i budowali kraj z którego dziś musicie emigrować. Oni wyrośli z jednego pnia drzewa o nazwie „Styropianowa sitwa”, potem z tego drzewa wyrastały gałęzie o nazwach PC ,AWS ,PIS czy też UD, KLD, UW ,PO. Szyldy były różne kłamcy ci sami.

2) Wyborco Kukiza głosuj na Dudę, bo jak zagłosujesz na Bronka to PO Cię zniszczy – Boskie :-) – Bo przecież szlachetny PIS w zamian za głosy na Dudę odda kukizowcom w jesiennych wyborach swój elektorat i sam w nich nie wystartuje ….. Drodzy kuszeni PISem: Partia polityczna jest to organizacja której celem jest zdobycie władzy bądź utrzymanie jej a PIS to partia polityczna, którą tworzą zaprawieni w bojach o władzę ludzie. PISOWI jesteście potrzebni tylko po to ,aby osłabić PO i do niczego więcej. Jesienią takiej osłabionej PO, pozornie z nią skłócony PIS narzuci warunki koalicji, PO je przyjmie i razem będą sobie rządzić długo i szczęśliwie a Wy będziecie wtedy głównym wrogiem i znów na Was będą pisać że jesteście frustratami, ćpunami i alkoholikami jak jeszcze 8 maja o Was PISali. Dodać należy do tego, że te umizgi i trochę mało wyraziste deklaracje Kukiza są źle odbierane przez tą część waszego elektoratu, która głosowała na Was z nadzieją że POPIS odsuniecie. Więc bądźcie ostrożni bo dzięki PISOWI na jesień możecie wcale do parlamentu nie wejść.

3) Wyborcy Kukiza, głosujcie na Dudę ,bo  z Dudą i PIS łatwo się dogadacie – Pytam na jakiej płaszczyźnie? JOW -Duda przeciw, zniesienie finansowania partii politycznych -Duda przeciw. To są dwa postulaty na których Wam najbardziej zależy czyż nie?

4) Nie idąc na wybory głosujesz na Bronka – Proszę o przedstawienie źródła, skąd się wzięło takowe wyliczenie. Nie wiem czy pisiorom tak wyszło z obserwacji gwiazdozbiorów, przepowiedni Nostradamusa, a może prezesowi się takie zdanie przyśniło i je wypowiedział bo mu się mądre wydało… Nie idąc na wybory nie idziesz na wybory a co za tym idzie nie głosujesz ani za Dudą, ani za Bronkiem ,a jeśli się boisz, ze jak nie pójdziesz to twój głos dopiszą bronkowi , idź i zaznacz x przy nazwiskach obu kandydatów,  niezależnie od tego jednak, który sposób wybierzesz głosujesz przeciwko obu kandydatom.

5) Wewnątrz „kukizowa” strategia ” wróg mojego wroga jest moim przyjacielem”. głosując na Dudę osłabię PO a potem pokonam PIS  – Bzdura. Osłabiając PO wzmacniasz PIS i na jesień zamiast z dwoma słabymi wrogami będziesz walczył z jednym silnym któremu dałeś do ręki pistolet w postaci Twojego głosu.Prezes jest na tyle wytrawnym graczem, że Ci z tego pistoletu tak wygarnie w łeb aż Ci się  JOWY  zamiast gwiazd pokażą. Im mniejsze poparcie uzyska prezydent, niezależnie od tego kto nim będzie, tym pozycja jego i jego partii będzie słabsza i tym łatwiej przyjdzie go pokonać na jesień.

Myślę , że jasno opisałem jaka to zasadzkę za pomocą plecenia tych swoich bzdur na Was zastawiają i że w nią nie wpadniecie.