Ankieta wyborów parlamentarnych

Zapraszamy do udziału w naszej niezależnej ankiecie wyborów parlamentarnych. Głosujcie, komentujcie i najważniejsze udostępniajcie na wszelkich możliwych portalach internetowych. Im więcej osób z różnych środowisk zagłosuje tym wyniki będą bardziej wiarygodne.

[polldaddy poll=8964409]

Zapraszamy również do udziału w naszej

Ankiecie Refelendalnej

3 Komentarze

  1. „Nie Idę Na Wybory”? Pierwsze słyszę o takiej partii. Czy może ugrupowaniu? Tak w ogóle jak zamierzacie ściągnąć ludzi na ten swój „blog” jak wszystkiego nienawidzicie? Co do partii, wystarczy spojrzeć sobie na wyniki głosowań. Różnica między partiami jest bardzo duża więc powiedzenie, że „wszystkie są takie same i chcą tylko dorwać koryta” pasują do złych snów, niż życia na jawie czy jakoś tak.

    • O ściągnięcie ludzi na blog to Ty się nie martw. Ciebie jakoś ściągnęliśmy ;-) Blog nie powstał po to by się przypodobać ludziom tylko po to aby w końcu ludziom oczy otworzyć na sytuację w kraju. Różnice między rządzącymi od 25 lat partiami są faktycznie „ogromne” : Wszystkie rządy po kolei wyprzedawały nasz majątek za bezcen. Wszystkie partie gdy tylko dorwały się do koryta obsadzały swoimi kolesiami co tylko się dało, i nigdy nie liczyły się kompetencje do zajmowanego stanowiska tylko kumoterstwo i nepotyzm. Każda z obecnych w parlamencie partii ma nie rozliczone afery i przekręty. Głosują odmiennie tylko dlatego żeby nie wyszło, że popierają swoich przeciwników politycznych i nie ważne jest dla nich czy dana ustawa jest potrzebna czy nie, ważne kto ją zgłosił. Obiecują w kampanii nie wiadomo co a po wyborach kontynuują dalej tą samą politykę. W każdej partii ludzie dobierani są według klucza – mierny, bierny ale wierny – a jak ktoś próbuje się wyrwać z szeregu od razu wylatuje. To są te znaczące różnice? Która partia zrobiła przez ostatnie 25 lat coś konkretnego dla Polski i Polaków? Odpowiedź jest smutna – ŻADNA. Wszystkie dbają tylko i wyłącznie o swój i swoich kolesi interes.

    • Nie idę na wybory to jedna z postaw dotyczących wyborów nie nazwa partii . Dziwię się że inteligentnemu człowiekowi trzeba takie rzeczy tłumaczyć. Skoro widzisz takie wielkie różnice to proszę podaj mi 10 różnic między PO i PIS. Nie nienawidzimy wszystkiego. Nienawidzimy jedynie POPISOWĄ klikę z dodatkiem PSLu i SLD .