Alternatywy cztery…

…a może uda mi się ich więcej znaleźć.

Jako że rozpoczęliśmy przekonywanie Was do bojkotu tzw bandy czworga i nowoczesnych.pl musimy podać argumenty dlaczego naszym zdaniem należy tak zrobić i wskazać Wam bliskie programowo i nie skompromitowane jeszcze rządzeniem alternatywy. Teraz wymienimy zasługi miłościwie nam od dwudziestu pięciu lat zasiadających w parlamencie (szyldy partii się tylko zmieniały)

Głosując na PO głosujesz na : partię trzech muszkieterów tj  Mira Zbycha i Rycha, Na bujdy o tym w jakich to złotych czasach żyjemy, na kłamstwa obłudę i potiomkinowskie wsie, na chu…a d…ę i kamieni kupę. Na 50 hejterów opłacanych z naszych podatków podobnie jak bronkobusy i inne kampanie w amerykańskim stylu. Na 16 milionów złotych wydane na bazylikę miłosierdzia ,na ukradziona kasę z OFE i na Polskę istniejącą tylko teoretycznie pożarta przez ośmiorniczki policzki i popitą winem za tysiąc złotych.

Alternatywy: Dla elektoratu liberałów z zamiłowania w wersji hard -Partia Korwina ,albo KNP. Dla tych nieco bardziej obliczalnych może być Kukiz.

Głosując na PIS głosujesz na: Prezesa i Maciarewicza od dwudziestu pięciu lat tuczących się na urzędach w Polsce a jak coś to kłamiących bezczelnie że „my tylko dwa lata do tego w kijowej koalicji”, na Polskę smoleńską ,na typowe także dla PO (bo w sumie PIS i PO to to samo jest) kto nie z Mieciem tego zmieciem. Na partię która każdego kto śmie powiedzieć słówko na jedynie słuszną póki co opozycję i jedynie słusznego prezydenta elekta obsobaczy, że jest ruskim agentem komuchem (mimo ze sama komucha w swoich szeregach hołubi). Wykończyli tym wreszcie brąka teraz dobierają się z wolna do Kukiza. Na gebelsiarnię czystej wody wszak kłamstwo tysiąc razy powtarzane staje się prawdą.

Kto w zamian? A proszę bardzo : Ruch Narodowy ,również Korwin ,KNP, nie wiem czy Pan Braun wystartuje z jakąś partia w wyborach jeśli tak to również będzie alternatywa dla PIS

Głosując na SLD -głosujesz na lewiznę a nie na lewicę. Lewizna ta uchwaliła bandycką ustawę o eksmisjach na bruk, a lewicowość swa ograniczyła do podrygów tęczowego rysia na paradzie równości podczas gdy aż się prosi w naszym kraju o lewicę socjalną broniąca zdecydowanie praw pracowniczych i walczącą o godne życie roboli

Alternatywy: Tworzy się jakieś nowe cudo , „Razem” się to nazywa, ponadto jest też partia „Zmiana” o której coraz głośniej i która pewnie w tych wyborach wystartuje.

PSL – partia obrotowa. z każdym jej po drodze. Choćby wybory parlamentarne w Polsce wygrał diabeł to gdyby potrzebował koalicjanta to PSL byłoby chętne. przykład dla opozycji babulącej wiecznie: nic nie możemy. PSL ma wiecznie ok 5 % poparcia i może. Do PSL poza zarzutem politycznej prostytucji nic nie mamy ,ale jak wy.ebujemy z sejmu wszystkich to wszystkich

Alternatywa: Wciąż funkcjonuje jeszcze chyba Samoobrona RP

Mamy nadzieję ze partie będące alternatywami nie przyjmą w swoje szeregi spadów dzierżących stanowiska od posła w górę (bo do szeregowych członków nic nie mamy) i nie zatracą swojej aternatywności.

A teraz nasza wisienka na torcie

Głosując na Nowoczesną PL głosujesz na: BALCEROWICZA. Wystarczy? :)

Alternatywy: Obojętnie na kogo zagłosujesz  będzie Ci to wybaczone.

Precz